Ankara Yemek Şirketleri, Yemek Fabrikaları

ANKARA YEMEK ŞİRKETLERİ, YEMEK FİRMALARI, YEMEK FABRİKALARI, ANKARA CATERING:

Ankara'da bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği bölüm. Bir yemek firmasıysanız ve üye olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ankaradaki yemek firmalarıBalgat Catering Yemek / Ankara
Balgat Catering&Yemek Firması Ankara'da deneyimli kadrosu ile siz müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamızda alanında uzman personel ile üretim yapılmakta olup, üretimin önemli noktaları ve her aşaması gıda mühendisimiz tarafından kontrol altında tutulmaktadır.
Balgat Catering Yemek>>
 
Beyaz Catering / Bahçelievler - ANKARA

Beyaz Catering (Beyaz Ev Yemekleri) 2003 yılından bugüne toplu yemek hizmetleri, düğün, nişan, sünnet ve diğer özel günlerinizde deneyimli bayan personelleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Beyaz Ev Yemekleri >>
 
Cancan Catering / Çankaya - Ankara

Amacımız; günün her saatinde ve özel günlerinizde sizlere hijyenik, lezzetli ve kaliteli servis sunabilmektir.

Cancan Catering >>
 
Çınar Restaurant / Çankaya - ANKARA
Koza Yemek&Catering toplu yemek hizmetinde sağlıklı ve dengeli beslenme ile birlikte, kalite, lezzet ve hijyenik koşulları bir araya getirerek ihtiyaca cevap vermek amacıyla 10 yıldır hizmet vermektedir.Evinizde vereceğiniz küçük bir davetten, şirketinizin kurumsal yemek çözümlerine kadar geniş bir yelpazede catering hizmeti vermektedir.
çınar restaurant >>
 
Cookart Davet & Organizasyon / Çankaya - ANKARA

COOKART olarak amacımız fabrikasyon yemek üretmek yerine butik olarak ev yemeği şeklinde sizi kaliteli bir lezzetle buluşturmaktır.

Cookart Davet & Organizasyon >>
 
Emser Yemek / Yenimahalle - ANKARA

2006 yılından bugüne hizmet veren Emser Yemek Ankara'da toplu yemek hizmetleri, catering hizmetleri, düğün,nişan, sünnet yemekleri, yemekleri organizasyonlar, toplantı ve açılış organizasyonları gibi alanlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Emser Yemek & Catering
 
Erler Ayşegül Catering / Ostim - Ankara

Sizin için hazırladığımız ikramlarımızın lezzet garantisini, ürünlerini her zaman gönül rahatıyla kullandığımız saygın firmalar oluşturmaktadır. Kendilerine, size hizmet ulaştırırken, bize sağladıkları lezzetli ve sağlıklı ürünler için teşekkür ederiz.

Ayşegül Erler Catering >>
 
Gülüm Catering / Yenimahalle - Ankara

Gülüm Catering, 2000 yılından bu yana başta taşıma yemek olmak üzere, yerinde yemek, kurumsal yemek, düğün, davet ve organizasyonlara catering hizmeti sağlamaktadır.

Gülüm Catering >>
 
Hasad Yemek / Yenimahalle - Ankara (KAPANDI)

İstanbul, Ankara ve Kırıkkale başta olmak üzere 1994 yılından bugüne Türkiye'de bir çok şehir ve ilçede hizmetlerini sürdüren Hasad Yemek kalite standartları çerçevesinde catering, toplu yemek ve organizasyonu alanlarında hizmet veren Ankara'nın en köklü yemek firmalarından biridir.

hasad yemek
 
Hayat Yemek & Catering / Mamak - ANKARA

Zamanla değişiyor beklentiler, hayaller ve hatta hayatlar...

Ve bir nesil diğer bir nesile göre daha fazlasını istiyor Hayat'tan. Modern yaşamın içinde doğan bir kuşak asla azıyla yetinmiyor artık.Hayat Catering bu düşünceyle 2007 yılında başladı hizmet serüvenine. Müşterilerine hizmet ederken her zaman memnuniyet çıtasını yukarıda tutmayı başardı.

Hayat Catering >>
 
Koza Yemek / Çankaya - ANKARA
Koza Yemek&Catering toplu yemek hizmetinde sağlıklı ve dengeli beslenme ile birlikte, kalite, lezzet ve hijyenik koşulları bir araya getirerek ihtiyaca cevap vermek amacıyla 10 yıldır hizmet vermektedir.Evinizde vereceğiniz küçük bir davetten, şirketinizin kurumsal yemek çözümlerine kadar geniş bir yelpazede catering hizmeti vermektedir.
koza yemek >>
 


Sayfa 1 > 2