Antalya Yemek Şirketleri, Firmaları, Fabrikaları

ANTALYA YEMEK ŞİRKETLERİ, YEMEK FİRMALARI, YEMEK FABRİKALARI, ANTALYA CATERING:

Antalya'da bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği sayfada yer almak için lütfen İletişim sayfasından firma bilgilerinizi bize gönderiniz. Listemizde yer almak ücretsizdir.

Antalya yemek firmalarıAntalya Yemek / Antalya

Antalya Yemek Şirketi olarak, yılları aşan sektörel deneyimimiz ile ilk günden bugüne ana prensiplerimiz ve insan sağlığına duyduğumuz saygı ile yürütüyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Antalya Yemek >>
 
Atay Yemek / Antalya

Atay Yemek Antalyada

Şirketimiz Antalya valiliğinde  işyeri açma ve çalışma ruhsatı, Konyaaltı Belediyesi'nde gıda üreten işyerlerine ait çalışma izni ve gıda sicil belgesi almış olup, Tarım ve Köy işleri bakanlığının 607-1257-G00001 nolu izni ile çalışmaktadır. Ayrıca çalışma ve sosyal güvenli bakanlığının 002622 nolu işletme kurma izin belgesi ve 008297 nolu işletme belgesi ile çalışmaktadır.

Atay Yemek >>
 
Başkent Catering Antalya

Başkent catering 1990 yılında kuruluşların toplu yemek ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur ve 18  senedir toplu yemek sektöründe kalitenin sembolü olmuştur. Bizim bu başarımız tabii ki işimizin temel prensibi olan insan sağlığı hijyen ve kaliteden üretimin hiçbir aşamasında taviz vermememizden doğmuştur.

Başkent Catering >>
 
Anadolu Catering - Antalya

 Anadolu Catering Antalya
1990 yılında profesyonel bir ekiple ve çağdaş üretim teknolojilerini kendi bünyesinde bulundurarak çalışma hayatına başlayan Anadolu Catering, teknolojisini ve sınırsız kaliteli hizmet anlayışını geliştirerek TSE yeterlilik belgesi, ISO-EN 9000 ve HACCP TS 13001 belgelerini almış ve standartlara uygun olarak üretimine devam etmektedir.

Anadolu Catering >>