Balgat Catering Yemek / Ankara
Balgat Catering&Yemek Firması Ankara'da deneyimli kadrosu ile siz müşterilerine sağlıklı ve kaliteli hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Firmamızda alanında uzman personel ile üretim yapılmakta olup, üretimin önemli noktaları ve her aşaması gıda mühendisimiz tarafından kontrol altında tutulmaktadır.
Fabrikamıza ham maddelerin girdi kontrolleri yapılmakta olup,belge sahibi tedarikçi firmalar ile çalışılmakta olup et ürünlerinin (beyaz,kırmızı ve balık) dezenfeksiyon ve kesim raporları, depoların sıcaklık ve nem kontrolleri gibi yemek fabrikalarında yapılması gerekli olan bütün kontroller kayıt altına alınmaktadır.Yemek fabrikalarından yemek temin eden siz müşterilerimizin hizmet almadan önce üretim yapılan yerin ve o firmanın kayıtlı ve belgeli olmasına kesinlikle dikkat etmenizi ısrarla vurgulamaktayız. Amacımız sadece karın doyurmak olmamalı. Çalışan kesimin ihtiyacı doğrultusunda kaliteli ve sağlıklı bir yemek siz müşterilerimizin en doğal hakkı olmalı.

Balgat Yemek olarak bizler vizyon ve misyonumuzun doğrultusunda hizmet vermeyi hedeflemiş durumdayız.

Vizyon:

Müşteri odaklılık ilkesi ile yola çıkan şirketimiz Türkiye pazarında aranan bir isim olmayı kendine hedef edinmiştir.

Misyonumuz


Şirketimizde çalışanların tam katılımı ile müşteri memnuniyetini temel alarak,güven esasına dayalı,özünde kaliteyi amaçlayan hizmet sunmaktır.

Firmamız ISO 9001:2000, ISO 22000:2005, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi 'ne sahiptir.

Balgat Yemek, Balgatda Catering: Firması şirketi şirketleri ve catering firmaları ankarada.

BALGAT CATERING

Adres: Ehlibeyt Mah. 6.Sok. No:23 Kat:4 Balgat / Ankara

Tel : +90 (312) 473 28 18
GSM : +90 (532) 764 09 98
E-posta :  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir