Çınar Restaurant / Çankaya - ANKARA
Koza Yemek&Catering toplu yemek hizmetinde sağlıklı ve dengeli beslenme ile birlikte, kalite, lezzet ve hijyenik koşulları bir araya getirerek ihtiyaca cevap vermek amacıyla 10 yıldır hizmet vermektedir.Evinizde vereceğiniz küçük bir davetten, şirketinizin kurumsal yemek çözümlerine kadar geniş bir yelpazede catering hizmeti vermektedir.

ÇINAR RESTAURANT, sağlıklı ve lezzetli yemekler üretip, müşterilerimiz talepleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini maksimize etmek, müşteri odaklı üretim ve hizmet anlayışıyla, toplu yemek üretimi sektöründe iddialı bir model olarak varlığını sürdürerek, pazar payımızı ve rekabet gücümüzü artırmaktır.

Ankara Üniversitesi Cebeci kampüsünde hizmet veren yemek firmamız nezih ve elit ortamında sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmakta olup sadece okul içine değil Ankara geneline de hizmet vermektedir.

Misyonumuz
Gelen müşterilerimizin yiyeceğini ve içeceğini, önce kalite anlayışıyla sağlıklı bir şekilde sunup, onları mutlu ve huzurlu görmektir.

Vizyonumuz
Menülerimizde sürekli yenilikler üretmek, yiyecek ve içeceklerde kaliteli sunumuyla müşteri portföyümüzü genişletmek ve misafirperverliğimizi göstermektir.


 Adres    : Cemal Gürsel Cad. Ank. Üni. Cebeci Kampüsü/Dikimevi

 Telefon  : 0 312 319 66 32
 Faks       : 
0 312 319 89 67
 E-posta : 
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir