Hayat Yemek & Catering / Mamak - ANKARA

Zamanla değişiyor beklentiler, hayaller ve hatta hayatlar...

Ve bir nesil diğer bir nesile göre daha fazlasını istiyor Hayat'tan. Modern yaşamın içinde doğan bir kuşak asla azıyla yetinmiyor artık.Hayat Catering bu düşünceyle 2007 yılında başladı hizmet serüvenine. Müşterilerine hizmet ederken her zaman memnuniyet çıtasını yukarıda tutmayı başardı.

Hayat catering  

Hayat Catering'ten hizmet alan firma yöneticileri ve çalışanları her zaman memnun ve mutlu oldular. Çünkü yanlarında yeni fikirlere açık, eksiklerini tamamlamayı bilen, başarı grafiğini devamlı suretle artıran ve müşterisinin önerilerini hayat'a geçirmeyi başarmış bir firma bulunmaktaydı.

Kuruluşundan bu yana catering sektöründe bambaşka bir hizmet anlayışıyla kendi farkını ortaya koyan firmamız, yeni müşterilerine bu deneyimi yaşatmak için ISO 9001:2008 ve ISO 20000:2005 kalite belgeleri, yemek sunumunda gösterdiği hassasiyeti, piyasada en seçkin durumda olan tedarikcileri, güleryüzlü, saygılı personeli ve makul fiyat politikasıyla müşterilerinin hizmetinde olmaya devam edecektir.

Hayat Catering & Organizasyon 

hayat yemek catering 


Hayat Catering organizasyon şirketi1- Taşımalı Yemek Hizmeti

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik çağdaş teknoloji ile donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimle, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmet birimlerimiz, tarafımızdan mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır. 
 
2- Yemekli Organizasyonlar

Davet ve düğünlerinizden açılış törenlerinize, toplantı ve seminerlerinizden, resepsiyon ve şenliklerinize kadar tüm organizasyonlarınızda deneyimli, genç personel kadrosu ve teknik ekipmanlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı istekleriniz doğrultusunda karşılamaktayız.

Hayat Catering olarak organizasyonunuzun atmosferine uygun olarak yemek menüsü hazırlıyor, özenle yemek üretimini ve sevkiyatını yapıyor, deneyimli personelimizle servisini yapıyoruz.

Organizasyonlarınızda yemekle ilgili soru işaretini aklınızdan çıkarın. Siz organizasyonunun diğer detaylarıyla ilgilenirken, konuklarınızı lezzetli yemeklerimiz ve güleryüzlü personellerimize emanet edin 
 
3-Yerinde Yemek Üretimi Hizmeti

Tüketici sayısı 250'in üstünde olan ve mutfak alanı tahsis edebilen firmalar için yerinde yemek üretimi hizmeti vermekteyiz. Uzman aşçı ve servis personellerimizi sizin hizmetinize sunuyoruz.

Yemek hizmeti kapsamında; mönü hazırlama, satın alma, üretim ve mutfak ve yemekhane düzeni, hijyen ve temizlik, personel temini ve eğitimi dahil, yemek ihtiyacının planlanmasından, servisine kadar tüm sürecin sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Mutfağınızı, alanında uzman aşçılarımıza ve deneyimli servis personellerimize emanet edin. Türk ve Batı menüsünden seçkin yemekleri sizin mutfağınızda üretelim.
 
Hayat yemek ankarada mamakta hizmet veriyor
 
 
Hayat Catering ve Organizasyon
Adres: Cengizhan Mahallesi, Natoyolu Cad. No: 7 Mamak / ANKARA
Telefon: 0312 392 24 52, Faks:  0312 392 24 52 , GSM : 0541 392 24 52
E-Posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir