İzmir Yemek Şirketleri, Yemek Firmalari

İZMİR YEMEK ŞİRKETLERİ, YEMEK FİRMALARI, YEMEK FABRİKALARI, İZMİR CATERING:

İzmir'de bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği sayfa. 

İzmir yemek firmaları izmirdeki fabrikalarAk-Kar Yemek / Menderes - İzmir
Eylül 2004 yılında Kısıkköy’de kurulan işletmemiz, günümüze kadar 15 kişilik personeli ile yaklaşık 115 firmaya hizmet vermektedir.

İşletmemiz; toplu seçmeli yemek, fast food, açık büfe/standart kahvaltı, mesai yemekleri, market hizmetlerini en iyi şekilde vermektedir. Ayrıca işletmelerin özel ihtiyaçlarını ve organizasyonlarını başarılı bir şekilde organize edebiliriz.
Ak-Kar Yemek >>
 
Aydost Yemek / Torbalı - İzmir
Gıda sektöründeki deneyiminin ışığında, günümüz rekabet ortamının ve iş dünyasının gerektirdiği verimi yakalamanız ve sadece uzmanlık alanınıza yoğunlaşmanız açısından son derece önem taşıyan personel yemeği konusunda size çözümler sunuyoruz.
Aydost Yemek >>
 
Bortar Catering / Işıkkent - İzmir

25.000 kişilik kapasitesiyle Ege Bölgesi'nin en büyük, hizmet kapsamında sigortalattığı 14000 müşterisiyle Türkiye'nin en güvenilir yemek firmasıı olan BORTAR, Toplu yemek ve Catering hizmetleriyle 1994 yılından bu yana İzmir ve Ege bölgesinde servis vermektedir.

Bortar Catering >>
 
Mefa Catering / Buca - İzmir

Yıllardır sürdürdüğümüz hizmetlerimizde müşterilerinmize verdiğimiz değer, kaliteli hizmet anlayışımız, konusunda deneyimli personelimiz, sağlık ve hijyene verdiğimiz önemle ve bir efsane olmuş MEFA lezzeti bizler için olmazsa olmaz kurallar haline gelmiştir.

Mefa Catering >>
 
Paksoylu Catering / Alsancak - İzmir

Paksoylu Catering ilk olarak yönetim kurulu başkanımız Şükrü Paksoylu`nun EFES Oteli ahçı başı yrd. Ahmet Erkan ile 1982 yılında kurduğu, kemeraltının en meşhur unlu mamüller dükkanı olan Kemeraltı Pasta Fırını Kokteyl ve Ziyafet Servisi ile Alsancak Bornova Caddesinde hizmete başlamıştır.

Paksoylu Catering >>
 
Seçkin Catering / Pınarbaşı - İzmir

Hazır yemek sektörüne 1988 yılında merhaba diyen Seçkin Catering yemek fabrikası sizler için; güvenli ve sağlıklı besine kolaylıkla ulaşılabilmesinin temel bir insanlık hakkı olduğuna inanarak, yasalara, bilimsel bilgilere, pratik deneyimlere ve ahlaki ilkelere dayanarak üretim yapmaktadır.

Seçkin Catering >>
 
Yeşil Catering / Çamdibi - İzmir

1989 yılında Bornova'da YEŞİL YEMEK EVi olarak kurulan firmamız , hedef ve ilkelerini koruyarak, hizmet sektörü içerisinde hızla ilerlemeyi sürdürmüş, kısa sürede sırasıyla restaurant, marketler için soğuk meze üretimi ve tabldot işinde başarı grafiğini yükseltmiştir. 2001 yılından itibaren devam etmekte olan kupon yemek üretimimize 2006 yılından beri catering hizmetlerimizi katarak YEŞİL CATERING olarak devam etmekteyiz. Yeşil catering olarak işimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir.

Yeşil Catering >>