Bursa Yemek Şirketleri, Yemek Firmalari

BURSA YEMEK ŞİRKETLERİ, YEMEK FİRMALARI, YEMEK FABRİKALARI, BURSA CATERING:

Bursa'da bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği alan. Bursalı bir yemek şirketiyseniz ve üye olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bursadaki yemek firmaları ve şirketleri- Batu Yemek / Nilüfer - Bursa

Batu Yemek olarak amacımız sağlıklı, hijyenik ve kaliteli yemeklerimizi; türk damak tadıyla siz müşterilerimize sunmaktır. Üretim mutfaklarımız günün her saatinde ziyaret ve denetiminize açıktır.

Osmanlı sarayının mutfaklarından Bursa'ya miras kalan damak tadı ve yemekleri, günümüz teknolojisi ve üretim imkanlarıyla, en iyi hammaddeler kullanarak en üstün kalite standartlarında üretiyoruz. Batu yemekle lezzetin farkına varacaksınız.

Bursa Batu Yemek >>
 
Ar&Par Yemek / Nilüfer - Bursa

Bursa Çalı Organize Sanayi Bölgesindeki 1000 metrekare kapalı alanda kurulu fabrikasında 10.000 kişiye yemek hizmeti verebilecek kapasite ile faaliyetini sürdürmektedir. Türk ve dünya mutfaklarından oluşan geniş mönüsü ile müşteri odaklı hizmet sunmayı ilke edinen AR&PAR YEMEK, ISO 9001-2000 Kalite Yönetim, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetim ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemleri belgelerine sahiptir.

Ar-Par Yemek >>
 
Arpar Catering Çalı / Bursa

Arpar Catering Firması, Bursa Çalı Organize San. Bölgesinde 1000 m2 kapalı alana kurulu üretim fabrikasında 10.000 kişilik yemek üretim kapasitesiyle ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk ve dünya mutfaklarından oluşan geniş menüsü ile müşteri odaklı hizmet sunmayı amaçlamıştır.

Arpar Catering
 
Limon Catering / Nilüfer - Bursa

1.500'ü aşkın personelimizin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurduğumuz LİMON CATERING kısa zamanda üstün teknolojiyle dizayn edilmiş mutfağında ürettiği kaliteli ve lezzetli yemekleriyle dışa açılmayı başararak Bursada ve bölgenin en büyük catering şirketleri arasında yerini almıştır.

Devamını oku...
 
Nega Yemek / Osmangazi - Bursa

Yunus  Kardeşler Gıda San. Tic. Ltd. Şti. bünyesinde 1997 yılında kurulan NEGA Yemek sanayii, 1998 yılında yemek üretimine başlamıştır.

400 m² kapalı alan içerisinde, günlük 3000 kişiye kadar yemek üretim kapasitesi olan, NEGA yemek; Fabrika, İşyeri, Okul, Şantiye, Sağlık kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Nega Yemek >>