Adana Yemek Şirketleri, Firmaları, Fabrikaları

ADANA YEMEK ŞİRKETLERİ, YEMEK FİRMALARI, YEMEK FABRİKALARI, ADANA CATERING:

Adana'da bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği sayfada yer almak için lütfen İletişim sayfasından firma bilgilerinizi bize gönderiniz. Listemizde yer almak ücretsizdir.

Adanada yemek firmalarıSafran Yemek / Sarıçam - Adana

Safran Yemek Hizmetleri; konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile özenli, hijyen kurallarına uygun ve kendi kategorisinde yer alan firmalar arasında tercih edilir kalite ve güvenilirlikte ve daha fazlası "Evinizdeki Lezzete En Yakın" özellikte Adana'da hizmet vermektedir.

safran yemek
 
Arı Yemekçilik / Yüreğir - Adana

Süleyman  Kirici girişimci ruhu ve hırsıyla büyük emekler sarf ederek 1986 yılında küçük bir kafe açtı. Büyük umutlarla açılan bu kafe kısa süre de Adana`ya farklı ve kaliteli  hizmet anlayışını getirdi.Olmazsa olmaz dediği üç anlayışı vardı.Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, yeniliğe  açık sürekli büyüme…

Fırsatları gören, onları değerlendiren,daha fazlasını yaratmak isteyen Süleyman Kirici, 50 metrekarelik mutfağında 1992 yılında başladığı sulu  yemek hizmetine,  Artan talepler ve istekler doğrultusunda 2001 yılında daha profesyonel  bir hizmet verebilmek için 800 metrekarelik bir yemek fabrikası kurdu.

Arı Yemekçilik >>
 
Nar Yemekçilik / Adana

Amacımız büyük küçük ve orta ölçekli firmalardaki değerli müşterilerimize saglıklı,besleyici,insan sağlığını olumlu yönde etkileyen yemeklerimizi insan sağlıgına yararlı vitamin ,mineral ve protein deposu şeklinde sunmaktadır.

Nar Yemek >>