İstanbul Yemek Şirketleri, Catering Firmaları

İSTANBUL YEMEK ŞİRKETLERİ (AVRUPA YAKASI):

İstanbul Avrupa Yakası'nda bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği sayfadır: Bir yemek firmasıysanız ve üye olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İstanbuldaki yemek firmaları (Avrupa Yakası)# İstanbulda Yemek Şirketleri (Avrupa Yakasında)

İstanbulda Avrupa yakasındaki yemek şirketlerini bu bölümde bulabilirsiniz. Eğer yemek hizmeti almak istediğiniz semtiniz Avrupa yakasındaysa, yine o lokasyondaki yemek şirketleriyle irtibata geçmeniz maliyet ve zamanlama açısından daha uygun olabilir. İstanbulun diğer yakasındaki yemek şirketlerine şu linkten ulaşabilirsiniz: İstanbul Anadolu Yakası Yemek Şirketleri. İstanbuldaki tüm yemek firmalarından genel olarak yemek fiyat teklifi alabilmek için tıklayın.

İstanbulun trafik yoğunluğu yemeklerin servisini oldukça zorlaştırmaktadır. Bu nedenle yemeklerin gecikmesi problemi sıkça yaşanmaktadır. Bu gibi detaylara yemek şirketlerinde araştırma yaparken dikkat etmeniz hizmet alımından önce oldukça önemlidir.

 
-İstinye Catering - Sarıyer / İstanbul
İstinye Catering

İstinye Catering, 2002 yılından bugüne catering, toplu yemek ve davet organizasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Müşterilerine profesyonel ve kaliteli hizmet etmeyi misyon edinmiştir. Müşterilerimize servis ettiğimiz her yemeğin kaliteli, lezzetli ve güvenli şekilde üretilmesini sağlayabilmek için çalışıyoruz. Sizi de müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Gold Üye

Adres: Pınar Mah. Çamlıbel Cad B 1-2 Maslak / İSTANBUL
GSM : 0545 328 33 47 
Tel : 0212 328 33 47
Fax : 0212 328 33 47
E-mail : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Web: www.istinyecatering.com

Devamını oku...
 
Albayrak Catering / Küçükçekmece - İSTANBUL
 Albayrak Catering, ISO 9001 : 2008, ISO 22000 sistemine uygun, TSE normlarındaki mutfağı ve gıda mühendisi denetiminde tecrübeli personelleri tarafından hazırlanan geniş bir ürün portföyüne ve bunları müşterilerine ulaştıracak araç filosuna sahiptir.
Albayrak Catering >>
 
Alioğlu Catering / Avcılar - İstanbul

Alioğlu Catering olarak amacımız siz değerli müşterilerimize modern üretim şartlarında hijyenik, kaliteli ve lezzetli yemek servisi sunmaktır.

Alioğlu Catering >>
 
Altındağ Yemek / Güneşli - İstanbul

1982 yılında değerli müşterilerimize hizmet vermeye başladı. Daha öncesinde,1968 yılında Bakırköy'de altındağ Et Lokantası kuruldu ve toplu yemek üretim,hizmeti başlangıcına kadar faaliyetine çeşitli aşamalarda devam etti.

Altındağ Yemek >>
 
Altuntaş Catering / Beşiktaş - İSTANBUL

Altuntaş Catering, benzersizlik misyonuyla çıktığı bu yolda yeniliklerle fark yaratan bir firma olarak hizmet vermektedir. Bizi rakiplerimizden farklı en önemli özelliğimiz "Müşteri Memnuniyeti" önceliğimizdir.

Kaliteden ve hijyenden asla vazgeçmeyen firmamız, uzman teknik kadromuz ve deneyimli mutfak ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Altuntaş Catering >>
 
Antre Catering / Cihangir - İstanbul

İstanbul Cihangirde yemek hizmeti ve davet organizasyonu alanlarında hizmet vermektedir.

Antre Catering >>
 
Aş-San Catering / İstinye - İstanbul

1987 yılında servis vermeye başlayan Aş-san Catering Firması, yemek sektöründe yerini almıştır. Aş-san Yemek, toplu yemek ve organizasyon sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya gayret etmektedir. Kalite ve hizmet prensiplerindeki vizyonuyla alanında zamanla kendini yenileyip geliştirerek büyümesini sürdürmüştür.

Aş-San Catering >>
 
Asel Yemek / Yenibosna - İstanbul

Firmamız toplu iş hayatının devam ettiği yerlerde yemek yapım, dağıtım ve sonrası hizmetler vermektedir. Fabrikalar, büro ve şantiyeler, özel davetler ve
yaz aylarında piknik organizasyonları hizmeti vermekteyiz.

Asel Yemek >>
 
Avrasya Kurumsal Yemek Hizmetleri / İstanbul

avrasya yemek

Adres: Kocasinan Merkez Mah. Eski Edirne Yolu Uzungöl Sokak No:3 Bahçelievler / İSTANBUL
Telefon:  02124891228 / 05330920913, Faks: 02124891229

avrasya-kurumsal-yemek
 
Ayberk Catering / İkitelli - İstanbul

Catering hizmetini üst sınıf alın
Her türlü organizasyon, kokteyl, açılış, davet, eğlence, merasim, gezi, piknik ve benzeri faliyetlerinizde misafirlerinizi Ayberk Catering farkıyla ağırlamak artık lüksünüz olabilir.

Ayberk Catering >>
 


Sayfa 1 > 5