Özüm Yemek Catering - Çankaya / Ankara
Sizi Özüm Catering ile yeni bir başlangıca davet ediyoruz. Kalite, hijyen ve damak tadı arıyorsanız bize ulaşın.

Özüm yemek

Özüm Yemek Ankara yemek sektöründe hizmet vermektedir. Yemek sektöründe sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gerek sağlığınızı,gerek damak tadınızı düşünerek her geçen gün çalışmalarını arttırarak devam etmektedir. Yemek üretiminde son teknolojiyi takip eden şirketimiz, en lezzetli en sağlıklı ve en kaliteli yemeği üretebilmek için AR-GE çalışmaları yapmaktadır.

Ankarada verdiğimiz başlıca catering hizmetleri :

  •     Düğün nişan yemeği
  •     Mevlüt sünnet yemeği
  •     Toplantı - kongre yemek organizasyonu
  •     Piknik, mangal partisi
  •     Kumanya - Sandviç yemekleri
  •     Fast food, hazır yemekler
  •     Catering organizasyonları

YEMEK FİRMAMIZCA VERİLEN HİZMETLER

GÜNLÜK TAŞIMALI YEMEK

Fabrikanıza, ofisinize, okulunuza, hastanenize profesyonel yemek hizmetini, ev lezzetinde, hijyenik şartlar içerisinde, zamanında ve sıcak bir şekilde ulaştırıyoruz.

GÜNLÜK YERİNDE ÜRETİM

Personel yemekhanesi ve üretim yeri yemek üretimine müsait olan müşterilerimiz için kendi binalarında onlar adına yemek üretimini yaparak sağlıklı, leziz ve taptaze yemekler ile beslenmelerini sağlıyoruz.

BUTİK CATERİNG

Tamamen sizin beslenme şeklinize göre şekillendirdiğimiz menülerimizle anne eli değmişçesine lezzetli sunumlarımızla butik catering alanında firma olarak iddialıyız.

ORGANİZASYON YEMEKLERİ

Özüm Yemek ailesi olarak en heyecanlı, en özel anlarınızı yaşadığınız bu özel günlerde sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz. Düğün, nişan ve sünnet organizasyonlarınız başta olmak üzere davetleriniz, açılışlarınız, piknik gibi outdoor organizasyonlarınızda Özüm Catering özel gününüze layık hizmetler sunar.

Adres : Şemsettin Günaltay Caddesi No: 134/A Çankaya / Ankara
Tel : 0 (312) 446 01 91 
GSM : 0 (507) 955 50 94
E-posta :  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir