Limon Catering / Nilüfer - Bursa

1.500'ü aşkın personelimizin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurduğumuz LİMON CATERING kısa zamanda üstün teknolojiyle dizayn edilmiş mutfağında ürettiği kaliteli ve lezzetli yemekleriyle dışa açılmayı başararak Bursada ve bölgenin en büyük catering şirketleri arasında yerini almıştır.

Halen 15.000 kişiye taşıma usulü yemek hizmeti veren LİMON CATERING, müşterilerinden gelecek istekler doğrultusunda, kuracağı uydu mutfaklarıyla yerinde üretim yapabilecek, firmaların her türlü davet, özel yemek ve piknik organizasyonlarına cevap verebilecek güçte bir kuruluştur.
Limon Catering bursada yemek şirketi
Soğuk hava, stok ve derin dondurucu depoları, kasaphanesi, 15.000 kişilik yemek üretebilecek kapasiteye sahip üretim bölümüyle bölgemizde sayılı mutfakların arasında yer alan Bursadaki yemek şirketimiz, kısa ve uzun vadeli projeleriyle sektörde liderler arasına girebilecek hatta attığı emin adımlarla öncü olabilecek güce sahip bir catering firması olarak hizmet vermeye devam edecektir.

Limon Catering olarak;

- Her adımda öncelikle kaliteyi ön planda tutmayı,
- Mal kabulünden sevkiyata kadar hijyenden ödün vermeden firmalara üretim ve servis yapmayı,
- Kalitesini ve güvenirliliğini kanıtlamış tedarikçi şirketlerle çalışmayı,
- Çalışanlarımızla karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak takım ruhunu ön planda tutmayı
- Müşteri tatminini en üst düzeyde tutarak Bursada firmaların her türlü catering ve yemek ihtiyacını anında karşılayacak bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Limon Catering Yemek Firması
Adres: Organize Sanayi Bölgesi Kahverengi Sk. No: 5 / 7 Nilüfer / BURSA
Tel: 0 (224) 242 58 12
Faks: 0 (224) 242 58 12
E mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

 

 

Bursa Yemek firması, catering şirketleri firmaları