Arpar Catering Çalı / Bursa

Arpar Catering Firması, Bursa Çalı Organize San. Bölgesinde 1000 m2 kapalı alana kurulu üretim fabrikasında 10.000 kişilik yemek üretim kapasitesiyle ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk ve dünya mutfaklarından oluşan geniş menüsü ile müşteri odaklı hizmet sunmayı amaçlamıştır.

Arpar Catering Firması, uzman personel ve değişik ölçekli firmalara insan sağlığını olumlu yönde etkileyen ve damak zevkini ön plana çıkartan besleyici yemeklerini vitamin, mineral ve protein özelliklerini koruyarak üretmektedir. Hastanei, Sağlık Kuruluşları, Üniversiteler, Öğrenci Pansiyon ve Yurtlar gibi hijyenin daha ön plana çıktığı kurumlarda profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz.

Yerinde Üretim Hizmetlerimiz
Arpar Catering Firması; yenilikçi, dinamik ve hızlı çözüm üreten, kaliteli hammadde ve yüksek teknoloji kullanan, müşterilerin fiyat ve kalite yanılmasını önleyen, yemek sektöründe fark yaratmayı hedefleyen bir firmadır. "Yerinde Üretim" yani hizmet vermiş olduğumuz firma bünyesinde herşeyi firmamıza ait olmak üzere bir mutfak kurup yemekleri hemen orada üretip sonrasında servis yapıyoruz.

Arpar'ın Vizyonu
Arpar ismini lezzet, sağlık ve beslenme kavramlarıyla özleştirip; sürekli gelişime yönelik kalite anlayışımızla güven duyulan saygın bir yemek fabrikası olmak.

AR-PAR Misyon ve Kalite Politikası

Merkez mutfaklarımızda taşıma yemek, uydu mutfaklarımızda yerinde üretim; davet, açılış, parti,kokteyl, toplantı gibi organizasyonlarda sunduğumuz hizmetlerle alanında öncü bir firma olabilmek. Müşteri memnuniyetinin temel ilke olarak kabul edilerek zamanında ve kusursuz servis sunabilmek, teknolojik gelişmelere ve ARGE çalışmalarına yeterli maddi desteği vererek faaliyetlerimizin her alanında bu kaliteyi arttırmak,profesyonel kadromuzla en iyi hizmeti sunmak. Catering sektörüyle ilgili olarak tüm kanun, tüzük ve standartlarda faaliyette bulunmayı, onaylı ve kalitesi kanıtlanmış bilinen üreticilerle çalışmayı, taahhüt ederiz.

ARPAR CATERİNG&YEMEK FİRMASI

Çalık Halil Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Cad. No:39/B Çalı/ BURSA
Tel: 0224 482 47 91
Fax: 0224 482 47 93
E-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir