Ar&Par Yemek / Nilüfer - Bursa

Bursa Çalı Organize Sanayi Bölgesindeki 1000 metrekare kapalı alanda kurulu fabrikasında 10.000 kişiye yemek hizmeti verebilecek kapasite ile faaliyetini sürdürmektedir. Türk ve dünya mutfaklarından oluşan geniş mönüsü ile müşteri odaklı hizmet sunmayı ilke edinen AR&PAR YEMEK, ISO 9001-2000 Kalite Yönetim, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetim ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemleri belgelerine sahiptir.

AR&PAR YEMEK, uzman kadrosu ile değişik ölçekli kurum ve kuruluşlara insan sağlığını olumlu yönde etkileyen ve damak zevkini ön plana çıkartan besleyici yemeklerini vitamin, mineral ve protein özelliklerini koruyarak sunmaktadır. Hastaneler, Sağlık Merkezleri, Üniversiteler, Öğrenci Yurtları gibi hijyenin ön planda tutulduğu kurum ve kuruluşlarda profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Yerinde Üretim

Yenilikçi, dinamik ve hızlı çözüm üreten, kaliteli hammadde ve yüksek teknoloji kullanan, müşterilerin fiyat ve kalite yanılmasını önleyen, yemek sektöründe fark yaratmayı hedefleyen bir firmadır. Yerinde Üretim yani hizmet vermiş olduğumuz firma bünyesinde herşeyi firmamıza ait olmak üzere bir mutfak oluşturuyor ve yemeklerimizi orada hazırlayıp, servisini gerçekleştiriyoruz.

VİZYONUMUZ
Arpar ismini lezzet, sağlık ve beslenme kavramlarıyla özleştirip; sürekli gelişime yönelik kalite anlayışımızla güven duyulan saygın bir firma olmak.

MİSYONUMUZ
Merkez mutfaklarımızda taşıma yemek, uydu mutfaklarımızda yerinde üretim; davetler, açılışlar, partiler, toplantılar ve kutlama organizasyonlarında sunduğumuz hizmetlerle aranılan bir firma olmak. Müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek zamanında ve eksiksiz servis sunabilmek, sektördeki teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak hizmetimizin her alanında bu teknolojiyi kullanabilmek, tecrübeli, eğitimli, genç ve dinamik kadromuzla kusursuz hizmet sunabilmek, hijyenik ve güvenli gıda üreterek insan sağlığını ön planda tutmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Sektörümüzle ilgili olarak tüm yasa, tüzük, kodeks ve standartlara uygun faaliyette bulunmayı, onaylı ve kalitesi kanıtlanmış tedarikçilerle çalışmayı, en kaliteli ve en hijyenik üretimi gerçekleştirmeyi, yenilikçi, pratik ve çözüm üreten, hijyen ve mal kalitesini birleştiren, sektörde etkinliği ve farklılığı olan bir firma olmayı, personelimize vermiş olduğumuz eğitimlerle daha iyi hizmet sunmayı, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmayı, taahhüt ederiz.

DEĞERLERİMİZ
Karşılıklı saygı Sorumluluk bilinci Müşteri odaklılık Adil ve dürüst olmak, Disiplinli olmak, Tutarlı olmak, Paylaşımcı olmak.

7/24 YEMEK HİZMETİ
AR&PAR YEMEK SANAYİ, müşterilerimizin ihtiyaçlarına kalite standartlarına uygun çözümleri üretebilmek maksadıyla yemek hizmetini, günün her saatinde, süratli, titiz ve deneyimli ekibiyle sağlıklı bir şekilde ulaştırabilecek bir lojistik sisteme ve araç filosuna sahiptir.

Ar Yemek
AR&PAR YEMEK
İzmir Yolu 5. Km. Beşevler Mah. Aktaş Sk. No: 5 Pars iş Merk. Kat: 3
Nilüfer / BURSA
Tel : +90.224 443 57 04
Faks : +90.224 443 57 08
e-mail : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir