Antalya Yemek / Antalya

Antalya Yemek Şirketi olarak, yılları aşan sektörel deneyimimiz ile ilk günden bugüne ana prensiplerimiz ve insan sağlığına duyduğumuz saygı ile yürütüyor olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Antalya Yemek Şirketi Firma

Yemeklerimiz, 1500 m2 kapalı alanda yaklaşık 10.000 kişi yemek üretim kapasiteli modern tesislerimizde her gün aynı titizlik ve temizlik içinde üretilmektedir.

  • Antalya Yemek Firması olarak ana hedeflerimiz arasında, insan sağlığını ön planda tutarak temiz ve hijyenik koşullarda, kaliteli üretim yapmak,
  • Catering firmamız fiyat ve rekabet durumuna göre müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda yemek hizmeti ile ilgili her türlü isteklerine cevap vermek ve müşteri memnuniyetine bir adım daha yaklaşmak,
  • Firma içinde ve dışında, insan ilişkilerimizde saygı, güven ve sevgi ortamını oluşturmak.
  • Esas hedefimiz, zamanında eksiksiz ve güleryüzlü bir servis sunmaktır.


Bu hizmetleri gerçekleştirirken bulunduğumuz sektördeki teknolojik gelişimlerle firmamızı ve üretim kalitemizi daha da geliştirmek, yeni pazarlara ulaşmak, doğaya ve insana saygılı olmak..

Bu hedeflerin gerçekleştirilmesi , şirketimizin kararlılığı , eğitimin her bölümde sürekliliği , tüm çalışma arkadaşlarımızın gelişmiş kalite bilinci ile üretim yapmalarıyla sağlanmaktadır.

ANTALYA YEMEK ŞİRKETİ
Antalya Yemek Şirketleri
Adres: Aydın Mah. Zakkum Sok. No:16 ANTALYA
Tel : 0 (242) 439 5042
Fax : 0 (242) 439 5043
e-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir