Nar Yemekçilik / Adana

Amacımız büyük küçük ve orta ölçekli firmalardaki değerli müşterilerimize saglıklı,besleyici,insan sağlığını olumlu yönde etkileyen yemeklerimizi insan sağlıgına yararlı vitamin ,mineral ve protein deposu şeklinde sunmaktadır.

Kuruluş zamanımızda geniş çaplı firmalar kurumsal yemek ihtiyaclarını kendi kurumsal bünyeleri içerisinde bir veya iki personel karşılıyorlardı. Küçük ve orta çaplı firmalar ise ihtiyaçları olan yemeğin yeni kurulmakta olan tabldot firmalarından veya çevredeki lokantalardan temin ediyorlardı

Zamanla değişen iş ortamı ve şekilleri,beraberinde yemek hizmetlerinde yapısal degişikliği gündeme getirmiştir.Bunun sonucu olarak içinde bulundugumuz durum ve degişik çalışma gruplarındaki insan ihtiyaçlarına özelleşebilen, kalite,hijyen ve teknoloji bakımından yüksek seviyeli, yeniliğe ve gelişmeye açık olan üretim firmamızı 2000 yılında faliyete gectik.

Biz Nar Yemekçilik olarak insan hayatının çok degerli oldugunu biliyoruz bu düşünce ile insan hayatını devamı ve sürekliliği için üretimden dağıtım birimine kadar tüm birimlerimizde katı bir ciddiyet içerisinde sorumluluğun gereğini uygulayıp,sürekliliğini sağlamaktayız.

Nar Yemekçilik olarak yemek hizmetlerine olumlu katkılar sağlamayı amaçlayan uzman ve eğitim seviyesi yüksek ekibimiz sizler için güvenilir ürünler ve hizmetler oluşturmaktayız.Üretim firmamız devamlı açık olup,sizler için randevu alınmadan tüm zaman dilimlerinde ziyaret edilebilirdir.

Bunlarla birlikte biz diyoruz ki

SEKTÖRDE ÜRÜN VE HİZMET KALİTESİYLE ARANAN BİR KURULUŞ OLMAK

Nar yemekcilik olarak müsterilerimze ve diğer insanlara katkıda bulunmayı hedeflerek hazırladığımız sitemizi detaylı inceledikten sonra size yapabileceğimiz en küçük hizmetin bizi onurlandıracağını unutmamanızı istiyoruz..

Nar Yemek

Nar Yemekcilik

Çınarlı Mh. 4 Sk. Hukuk Plaza 1.Bodrum
Merkez / Adana
Tel: +90 (322) 363 57 37
Faks:+90 (322) 363 57 47
Gsm: +90 (532) 559 88 78
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

www.naryemekcilik.com