Arı Yemekçilik / Yüreğir - Adana

Süleyman  Kirici girişimci ruhu ve hırsıyla büyük emekler sarf ederek 1986 yılında küçük bir kafe açtı. Büyük umutlarla açılan bu kafe kısa süre de Adana`ya farklı ve kaliteli  hizmet anlayışını getirdi.Olmazsa olmaz dediği üç anlayışı vardı.Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, yeniliğe  açık sürekli büyüme…

Fırsatları gören, onları değerlendiren,daha fazlasını yaratmak isteyen Süleyman Kirici, 50 metrekarelik mutfağında 1992 yılında başladığı sulu  yemek hizmetine,  Artan talepler ve istekler doğrultusunda 2001 yılında daha profesyonel  bir hizmet verebilmek için 800 metrekarelik bir yemek fabrikası kurdu.

Arı 2 Yemeçilik 100 üzerinde personeliyle, günde 10000 tabldot  yemek çıkaracak kapasiteye ulaştı.

 Hızlı gelişen  ve rekabetin arttığı catering sektöründe beklentiler doğrultusunda en iyi hizmeti sağlıklı koşullarda sunabilmek ve entegre yönetim sistemine uyum sağlamak için gerekli tüm koşullar yerine getirildi.

Catering sektöründe herkese örnek olacak  bu tesiste  ISO  9001:2000 kalite yönetim sistemi,iso 22000 gıda güvenliği yönetim sistemi ve ohsas 18001:1999 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi  uygulanmakta olup,  Avrupa standartlarındaki  bu tesiste her şey en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Personelin dinlenme salonundan çamaşırhaneye kadar altyapı imkanına sahip olan şirketimiz personeline rahat çalışma imkanı sağlamak için gerekli tüm yatırımı yapmıştır.

Dünden bugüne kazanılan deneyimlerle başarıya giden bu yolda, kendini kanıtlamış bir marka olmanın gururuyla, yeniliklere her zaman açık, teknolojik değişimlere ayak uydurarak geleceği yakalamak ve müşterilerimizin yüzlerini daha da güldürmek için biz her zaman sizinle olacağız.

Sektördeki değişimi ve yenilikleri yakalayarak, pazarda lider olmak!

ARI YEMEKÇİLİK
Büyük Toptancılar Sitesi
B-2 Blok   No. 6-8
Yüreğir / ADANA
Tel: 0322 3463838 3466688
Faks: 0322 3466689
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

www.ariyemekcilik.com