Mutfak Catering / Samsun

Mutfak Catering Şirketi Samsun

1986 yılında yemek sektörüne ‘Pizza Piccolina’ isimli restaurant ile giriş yapan şirketimiz, çok kısa sürede sektörün öncülerinden olmuştur.

Gelen yoğun toplu yemek talepleri sonucunda üretimini toplu yemekçiliğe dönüştürerek yeni bir adreste yeni bir şirketin, Mutfak Yemekçiliğin, temellerini 1996 yılı aralık ayında atmıştır.


Kalite ve güvenin adresi olan şirketimiz, gerek kurucuları Mustafa-Betül Yavuz’un iş ve yaşam felsefeleri, bilim ve görselliğe verdikleri önem sayesinde; gerekse şirketin her düzeyindeki çalışanıyla sürekli müşteri memnuniyeti ile marka olmuştur.
Şirketimiz kardeş kuruluşları ‘Yavuztur Turizm ve Seyahat acentası’ ve yeni kurulan ‘MBU Otelcilik’ ile hizmet sektörünün birçok alanında örnek ve öncü hizmetler vermektedir.

Mutfak Yemekçiliğin kuruluşundan bu yana kentimize gelen büyük yatırımcıların(Alarko-Alsim Havaalanı Projesi, Güriş Pelitköy Projesi , Saipem-Eni Rusya-Samsun doğalgaz boru hattı, Aksa Holdingin Telekom Projesi) yemek hizmetini başarıyla tamamladığı gibi kentimizdeki Yibitaş Çimento, Philip Morris, Aygaz Otokoç, Arçelik, Karadeniz Bakır, Samsun Diş Hastanesi,Samsun Fizik Hastanesi,Samsun Makine Sanayi, Bim, Migros,Adeka ilaç Sanayi, Atasam Hastanesi, Yıldırım Kömür, Mengerler Mercedes,Aka Kırtasiye,Ernur Tavukçuluk,Yavuztur, Sasbaş, Cenk Gruop, gibi önemli şirketlerin personel yemegi ihtiyaçlarını karşılamış ve bu önemli şirketlerin bir çoğunun yemek hizmetini günümüzde de karşılamaya devam etmektedir.

Ayrıca kentimizdeki önemli işyerlerinin açılış kokteylerini, birçok düğün davet fuar piknik gibi organizasyonları gerçekleştirmiş ve halen bu hizmetlere devam etmektedir.

MUTFAK CATERING
Adres: Kale Mh. Kazımpaşa Cad. No:5/A Samsun
Tel: 0362 433 03 31
E-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir