Tadım Yemek Fabrikası

Tadım Yemek Fabrikası

''Emin Adımlarla Zirveye Doğru"
Yemek hizmetlerinin yeterli eğitim ve kültür düzeyine sahip olmayan ehliyetsiz insanların ellerine terk edildiği tespiti ile toplu yemek hizmeti alanında 2000 yılında faaliyete başlayan Tadım Yemek Fabrikası kısa süre içerisinde önemli bir başarı yakalamış, on yıllardır bu alanda faaliyet gösteren şirketlerle kalite rekabetinde öne geçme yarışı içerisine girmiş bulunmaktadır.
3000 yemek / gün kapasiteli çağdaş yemek üretim tesislerinde, hijyenik ortamda eğitimli personeli ile yemek üretimine devam eden şirketimizin kısa dönemdeki hedefi kaliteden ödün vermeden sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmektir. Uzun dönemli hedefimiz ise bu alanda zirveye yerleşmektir.

"Bizim hünerimiz sizin damak tadınız."


Kalite Politikamız
Sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile hareket eden Tadım Yemek Fabrikası  olarak amacımız HACCP sistemini uygulayarak %100 gıda güvenliği sağlamak, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda ve müşteri beklentilerinin de üstünde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Verdiğimiz hizmetlerle ilgili tüm ulusal ve uluslararası standartlar ve yasal mevzuat hükümlerine uyarak, kalitemizi sektörümüze önderlik yapacak düzeye çıkarmak, şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü yükseltmektir.
Bu amaca ulaşmak için, çalışanlarımızın şirketimizin en önemli yapı taşları olduğu bilinci ile her seviyedeki Tadım Yemek Fabrikası personelinin iş içerisinde eğitilerek mesleki gelişmelerine katkıda bulunmayı, huzurlu, güvenli bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak amacıyla tüm imkanlarımızı seferber etmeyi ve onların memnuniyetini artırmayı politikamızın bir parçası olarak benimsemekteyiz

Hizmetlerimiz;

Açılış davetleri
Düğün, nişan, ve sünnet organizasyonları
Fuar ikaramları
Toplantı organizasyonları
İş toplantıları
Öğrenci şenlikleri
Bayi yemekleri
Seminer organizasyonları
Sergi açılışları
Çocuk şenlikleri
Öğrenci gezileri
İftar Yemekleri

İLETİŞİM

Adres ; Yeşiltepe Yolu Abuzer Erkuş İş Mrk. Zemin Kat No:9 Malatya
Tel ;  0422 336 03 25 Erdal Pak Gsm: 0535 815 97 47
E-Mail ; Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir   - Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir