Yeşil Catering / Çamdibi - İzmir

1989 yılında Bornova'da YEŞİL YEMEK EVi olarak kurulan firmamız , hedef ve ilkelerini koruyarak, hizmet sektörü içerisinde hızla ilerlemeyi sürdürmüş, kısa sürede sırasıyla restaurant, marketler için soğuk meze üretimi ve tabldot işinde başarı grafiğini yükseltmiştir. 2001 yılından itibaren devam etmekte olan kupon yemek üretimimize 2006 yılından beri catering hizmetlerimizi katarak YEŞİL CATERING olarak devam etmekteyiz. Yeşil catering olarak işimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir.

İnsan sağlığına gösterdiğimiz özen, ürünlerimizin hazırlanış aşamasından taşıma ve sunuş aşamasına değin hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır. Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz. İnsan sağlığı için gereken tüm koşulları sağlayarak, kaliteli ve taze gıdalar kullanarak lezzetli yiyecekler üretmek ana ilkelerimizdendir. Ve bu doğrultuda çalışarak, sizlerin güveninizi haketmekten sevinç ve gurur duyuyoruz.

 

Yeşil Catering Firması, İzmirde yemek şirketi

Toplantı, Düğün, Davet ve Organizasyon Yemek Hizmetleri...

Yeşil catering olarak işimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik, ürünlerimizin hazırlanış aşamasından taşıma ve sunuş aşamasına değin hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır. Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz.İnsan sağlığı için gereken tüm koşulları sağlayarak, kaliteli ve taze gıdalar kullanarak lezzetli yiyecekler üretmek ana ilkelerimizdendir. Ve bu doğrultuda çalışarak, sizlerin güveninizi haketmekten sevinç ve gurur duyuyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız, güleryüzlü, eğitimli ,disiplinli personelimizle YEŞİL CATERİNG olarak profesyonel ve amaca yönelik çözüm odaklı hizmet anlayışımızla mükemmele ulaşmak ve özel günlerinizi unutulmaz kılmak hedefimizdir.

Düğün,Nişan,Sünnet Davetleri:
Firmamız değişik mekanlarda organize edilecek olan  Nikah, Düğün, Nişan, Söz ve Sünnet davetleriniz için catering hizmetleri vermektedir. Usta ellerin titizlikle hazırladığı leziz menüler ile konuklarınızı en hoş şekilde ağırlayın.

Açılış ve Kokteyl Organizasyonları:
Açılışlar, Kokteyller, Partiler ve Toplantılar bizim işimiz ... Firmanızın yada şirketinizin her türlü etkiliğinde toplu yemek ve ikram servislerimiz Güleryüzlü servis elamanlarımız gün boyu hizmetinizde.

Catering Hizmetleri:
İster Medikal bir toplantı ,ister bir kır düğünü; Yeşil Catering her türlü yemek daveti, parti, açılış, organizasyonları için eşsiz menüleri ve sunumu ile etkinlik boyunca sizinle aynı amacı ve mutluluğu paylaşmak arzusunda...

Yeşik Catering Çamdibi İzmir
YEŞİL CATERİNG
Adres : 495 sokak No:27 Çamdibi / İzmir
Tel : 0232 462 54 54
Faks : 0232 462 54 54
E-mail : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir