BrunchPlus / Ataşehir - İstanbul

Organizasyon sektöründe, farklı renklerin ve tatların çekiciliğine inanarak yola çıkan BrunchPlus yenilikçi ve dinamik yapısı ile  kurumların veya kişilerin fuar, düğün, şirket aktiviteleri gibi konular başta olmak üzere catering ve organizasyona yönelik ihtiyaçlarının çözümlemek için kurulmuştur.

BrunchPlus yaptığı tüm işlerde müşteri memnuniyetini esas alarak yalın bir organizasyon firması olmanın dışında müşterilerine ihtiyaç duydukları konular üzerine danışmalık yaparak yön vermeye çalışır.
 
Yaptığımız tüm işlerde kalite standartlarımızı önceden oluşturur sonuca ulaşıncaya kadar bu kalite anlayışından taviz vermeden devam ettiririz. Bize göre kalite yapılacak işin kanıtsanmış doğruluğunu ifade eder. Başka bir ifade ile başta sağlık ve can güvenliği olmak suretiyle insanların çok yönlü olarak ele aması gereken önemli yaşam  unsurudur. Kaliteden kasıt sadece ürün kalitesi olarak algılanmamalıdır. Bize göre kalite, bir standarttır ve hayatın her alanında yer almalıdır. Hizmet sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde bu kalıp içinde yer alarak başta işleyiş, düzen ve sistem dahilinde kalite bilincini çalışanlarına ve müşterilerine yaşatmak için gerekli her türlü alt yapı oluşumunu sağlamıştır.
 
Amacımız her daim, her koşulda yapılacak işin en iyisini yapmaktır. Gelin sorunsuz bir organizasyon için eğitimli işini seven çalışanlarımız ile sizlere hizmet edelim…

DEĞERLERİMİZ
Yaptığımız işi severiz , saygı duyarız.
Müşterilerimize bu duyguyu yaşatırız.
Müşteri memnuniyeti için çalışan memnuniyetini önem veririz.
Eğitim ve iş geliştirmeyi alışkanlık haline getiririz.
Her proje bizim için aynı önemi , farklı anlayışları taşır

HEDEF VE İLKELERİMİZ

Hedefimiz değer yaratmaktır.
Brunch ın  hedefi, müşterilerinin işlerine sürekli olarak artı değer katmaktır. Üstlendiğimiz her işi ’’en iyi’’ şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayız.
 
İşimizin garantisi, çalışanımızın kalitesidir.
Brunch ’ın  nitelikli çalışanları kazanmak, karşılıklı güven ortamı oluşturmak ve takım çalışması içerisinde sürekli gelişmeyi sağlamak için titizlikle çalışır. Sağlıklı yaşama verilen önemin, insanın kendisine ve çevresine duyduğu saygının ifadesi olduğuna inanırız.
 
Geleceğimizin güvencesi, gelişime açık olmamızdır.
Brunch da  her çalışanın kendini, işini ve sistemlerimizi sürekli geliştirmesi için uygun ortam hazırlar ve bu konuda ödün vermeksizin çalışmasını bekler. En kıt kaynak olan zamanın, en iyi şekilde değerlendirilmesi için çalışırız.
 
Başarının sırrı rekabet gücünü artırmada süreklilik sağlamaktır.
Brunch ’ın, müşterilerine verdiği hizmetin her evresinde müşterileri ile çözüm ortaklığı ruhu içinde bütünleşerek çalışır. Rekabet koşulları ne olursa olsun kalite standartlarımızdan taviz vermeden çalışırız.
 
Her ekipte deneyimli , iyi insanlar
Ürettiğimiz işin kalitesinin doğrudan o işi yapan personelimizin nitelikleri ile bağlantılı olduğunu biliriz. Bu nedenle çalışanlarımızı konularında deneyimli ve başarıları kanıtlanmış kişiler arasından seçeriz. Çalışanlarımızın aynı zamanda Otel, Restoran ve eğlence  sektörlerinde tecrübeli olmasına önem veririz.

HİZMETLERİMİZ
Yemekli veya yemeksiz olarak talep edilen her türlü organizasyonları müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.
 
Organizasyon çalışmalarımızda profesyonel ekiplerle hizmet veririz. Ekipmanlarımızı itina ile  seçer , kalite düzeyi yüksek standartlar oluştururuz
 
HİZMET ALANLARI
Fabrika açılışları
Özel kutlamalar
Düğün , nişan sünnet kutlamaları
Yıl dönümü ve kutlama çalışmaları
Bayi toplantıları
Fuar ve tanıtım organizasyonları
Ürün tanıtımları
Eğitim seminerleri
Sosyal Etkinlikler
Tekne Turları
Konser ve Festivaller
Dekorasyon ve süsleme hizmetleri
Animasyon hizmetleri
 

CATERİNG HİZMETLERİMİZ
Kokteyl
Kokteyl Prolange
Cafe break
Brunch
Barbekü
 

MÜZİK ve  ANİMASYON HİZMETLERİMİZ
Jazz Orkestraları
Latin Orkestraları
Klasik Müzik Orkestraları
Oda ve senfoni Orkestraları
Türkçe Pop Orkestraları
Yabancı Pop Orkestraları
 
Rock Grupları
Çigan Grupları
Sokak Müzisyenleri
Sokak Bandosu
Fasıl Ekipleri
Napoliten Müzik Grupları
Mehter Takımı
Dj
Oryantel Danslar
Latin Danslar
Modern Dans Gösterileri
Stand Up Gösterileri

Brunch Plus Catering ve Organizasyon Hizmetleri
Dilek Sabancı Cad. Erguvan Evleri 2 No:38 B/ Blok D-2
Ataşehir - İstanbul
Tel   : 0216-5742532 ( Pbx )
Fax : 0216- 5742832
Email    : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir