Samanyolu Yemek / Ümraniye - İstanbul

Hijyenik koşullarda üretim ve uygun fiyat politikasını benimsemiş olan firmamız, siz değerli müşterilerine tabldot yemek farbrikası ihtiyacınızda hazır yemek şirketi olarak personel yemeklerinizi sağlamayı amaç edinmiştir. İso ve HACCP belgeli catering yemek farbrikaları arasında iyi konuma sahip  olan üretim  tesislerimiz, bu seviyeye uzunyılların özverili çalışması sonucunda  gelmiştir. Tabildot yemek, cetering hizmetleri, dügün, nişan  davet yemekleri, konusundaki  uzun yılların  tercübesiyle  hizmetinizdeyiz.  Arayınız görüşelim.

Yemek Üretimi Yapan Firmamız Aşağıdaki İlkeleri Politika Olarak Benimser; Amacımız Her Zaman Gelişim ve İyileştirmeyi Sağlayarak Daha İyiyi Sunmaya Çalışmak,

Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin, Doğal ve Taze Ürünler Seçip Servis Öncesi Kontrollerini Titizlikle Gerçekleştirerek Müşteri Talebi Doğrultusunda İstenen Yerde ve Zamanda Servis Yapmak,

Sektöründe Önder Firmalar Arasından Seçtiğimiz Tedarikçilerimizle Çözüm Ortaklığına Giderek Kaliteli Malzemelerle Üretim Yapmak,

HACCP Standartlarına Uygun ve Tam Hijyenik Koşullarda Üretim Yaparak Güvenli Gıda Sunumu Yapmak, Üretim Sıcaklığı Zincirleri Dahil Gıda Sunumu Yapmak, Üretim Sıcaklığı Zincirleri Dahil Gıda Güvenliği Tehlikeye Sokacak Her Türlü Konuda Önlem Almak.

Çevreyi Korumak, Çevreye Zarar Vermemek, İş Güvenliğini Dikkate Alarak İş Güvenliğini Sağlamak. Yasal Mevzuatlara Uymak.

Personelimizin Çalıştıkları Bölümlerine Göre Verdiğimiz Hijyen Kuralları, Depolama Üretim Teknikleri,Dağıtım Sistemleri Gibi Mesleki Eğitimlerin Yanı Sıra Sunuş ve Süsleme Teknikleri, Nezaket Konularında Tecrübeli Şirket Yetkinlikleri Tarafından Bilgilendirilmelerini Sağlamak.  

HİJYEN
Müşterilerimizin besin ihtiyaçlarını karşılamak ve sosyal periyodik doyumu sağlamak amacıyla hazırlanan yiyecekler tüketicilerin sağlığında her hangi bir risk etken olmaması için titizlikle üretilmektedir. Besinler yüksek sağlık bilgisi standartlarında temin edilmiş mutfaklarımızda hazırlanmaktadır.

Çalışanlarımızın periyodik olarak sağlık kontrolleri gerçekleştirilerek bulaşıcı hastalıkların ve mikroplarının yayılması engellenmektedir.

GIDA HİJYENİ
Gıda hijyenini uygulamak temizlikten ve temiz olmaktan ileri bir kavramdır. Gıdayı zararlı bakteriler zehirler ve yabancı maddeler içeren risklerden korumak mevcut bakterilerin üremesini engelleyerek müşterilerimizin rahatsızlığını engellemek, yemeğin gereksiz zayiatına yol açmamak, gıdayı doğru pişirme yöntemi ile zararlı bakterileri yok etmek.

KALİTE GÜVENCE
Yemeklerimizden alınan numuneler oluşabilecek olumsuzluklara karşı 24 saat süreyle steril kaplarda saklanmaktadır. Gerektiğinde analizi mümkündür.

LOJİSTİK DESTEK
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek doğrultusunda kalite standartlarımızda üretilen yiyeceklerimiz günün her saatinde süratli titiz ve deneyimli ekibimizle, uygun araçlarımızla sağlıklı bir şekilde sizlere ulaşacaktır.

GARANTİMİZ

Müşterilerimiz bizim müfettişlerimizdir. Günün her saatinde denetleme hakkına sahiptir.
Hijyen şartlarına uyum temel prensibimizdir. Lezzet, kalite ve temizlik temel görevimizdir.

SAMANYOLU GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Adres: Esenşehir Mah.Evren Cd. Mete Sok. No: 25
Yukarı Dudullu / Ümraniye İstanbul.
Tel:
0 -216 - 364 43 69  
0 -216 - 415 38 19
0 -216 - 415 08 84
Fax:
0 -216 - 415 38 18
Gsm: 0 -533 - 318  60  92
Gsm: 0 -541 - 217  57  34