Polesan Catering / Ümraniye - İstanbul

Türkiye’nin toplu yemek sektörünün seçkin kuruluşlarından olan Polesan Catering Türkiye’nin önde gelen fabrikalarına iş merkezlerine, hastanelerine ve okullarına yemek hizmeti vermektedir.

hedefimiz ; EN İYİ HİZMETİ MAKÜL FİAYATA SUNMAKTIR.

Özel günlerinizde seçkin bir atmosferi yaratacak servisimizle her türlü piknik , garden party, ziyafet, cafe-break, kokteyl, toplantı –seminer yemekleri , eğlence organizasyonlar ve benzeri  hizmetlerinizde yanınızdayız.

İstekleriniz doğrultusunda uzmanlarımızla göstereceğiniz her mekanı bir şölen alanına çevirebilirsiniz.

Outdoor organizasyonlar , bilinen Polesan Catering yiyeceklerinin kalite, estetik ve zenginliği ile kaçınılmaz biçimde  lezzet şölenine dönüşür.
Açılış Kokteylleri

Polesan Catering sizin için özel olan her türlü açılış kutlamalarında üstün hizmet kalitesiyle sizlerledir. Temel olarak açılış kutlamaları için uygun olan Polesan Catering Kokteyl Menülerinden biri mutlaka sizin
ihtiyaçlarınıza göredir.
Düğün-Nişan Catering

Nikah + Kokteyl
Nikah + Yemek
Zengin Mönü Seçenekleri
Ekonomik Fİyatlar
Zaman Sınırlaması Yok

YERİNDE ÜRETİM
Kalite ve Operasyon Departmanlarımız, tesisiniz içerisinde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturularak iyileştirme çalışmaları yapar . Servis elemanları ve yöneticilerimizden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği yerinde üretim mutfağınızda , kısa zamanda kalıcı çözümler üreterek geleneksel Polesan Catering kalitesinde ve lezzetinde yemek hizmeti sunarız.
 
TAŞIMALI YEMEK
Personel yemeğinde sorun mu yaşıyorsunuz?

Önce yemek yediğiniz ortamı düzenleyelim, benvari (yemek ısıtıcısı) salatbar arabası ,tepsi dizme arabası, tepsi, porselen tabak, çatal kaşık masaüstü ekipmanlarımızla yemek üretimi yaptığımız tesisimizi ve personelimizi görün, iddia ediyoruz şimdiye kadar gördüğünüzün en donanımlı, en hijyenik tesis kilerlerimizi, soğuk odalarımızı görün, kullandığımız ürünler evimizdeki ürünler(tamek ,tat, filiz, ece, koksa, aroma ,meysu,knor, salina, billur , calve, vs.)
 
Personelimizin yüzü gülsün, yemek saatini sabırsızlıkla beklesin. Sorununu kökünden çözelim.
Personel mevcudunuz 150 ‘nin üzerinde ise Yerinde Üretim de yapabiliriz.

Polesan Catering
ıhlamurkuyu mah. alemdağ cad.özgür sok.no:38
Ümraniye istanbul
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Tel: +90 216 313 50 33 pbx
Fax:+90 216 313 27 16