Dymra Catering / Kadıköy - İstanbul

Dymra 2003 yılında toplu yemek, organizasyon ve tekne turu hizmetlerinde Türkiye'nin en iyi firmaları arasında yer almak amacı ile kuruldu.

dymra adını bugün Demre olarak anılan -St. Nicholas yani bizim bildiğimiz şekliyle Noel Baba'nın da yaşamış olduğu söylenen- Likya kenti Myra'dan almıştır.


Akdeniz mutfağını; yani doğallığı, lezzeti, sağlığı, temizliği temsil eden dymra o bölgenin havasını ve tadlarını şehir insanının günlük hayatına taşımayı hedeflemiştir. Ege ve Akdeniz'in birleşimini simgeleyen mavileri, dymra renkleri olarak benimsemiştir.

dymra çalışanları olarak sürekli gelişimi, müşteri odaklı yönetimi, kaliteli ürün ve hizmet sunmayı, temizliği ve güler yüzlülüğü misyon edindik.

İhtiyaçlarınıza en uygun, çeşitli, hızlı ve esnek çözümü sunmak için yanınızdayız.

Özel günlerinizi ve kutlamalarınızı sizin yerinize en ince detayına kadar düşünerek planlamamızı ve organize etmemizi de isteyebilirsiniz. Siz sadece konuklarınızla ilgilenir ve organizasyonun tadını çıkarırsınız.

Katılımcılara uygun catering hizmeti, ekipmanı, host, hostes, barmen, mekanın süslenmesi, masa ve sandalyelerin giydirilmesi, masa düzeni, çiçek hizmeti, dj ve canlı müzik; Rock, pop, klasik, caz, fasıl

Organizasyon ve özel günlerinizin yiyecek - içecek hizmetini sağlayabiliriz. Organizasyonun mekanına, saatine, süresine ve katılımcılarına göre ihtiyaç duyacağınız çeşitli catering menülerimiz mevcuttur.

Dymra fuar organizasyonlarınızda da müşteri odaklı yönetimi, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile yanınızda.
Tatlı tuzlu çeşit öeşit lezzetli kurabiyeler, çerez, sıcak - soğuk içecekler. 

DYMRA CATERING
Fikirtepe Mahallesi 5. Bülbül Sokak 16/A
34720 Kadıköy İSTANBUL
Telefon    :    216 325 01 29
Fax    :    216 326 87 34
E-Mail    :    Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir