Üçler Catering / Şişli - İstanbul
24 yıllık sektörel tecrübesi, TSE belgesinden sonra almış olduğu ISO 9001 belgesi, HACCP belgesi ve profesyonel ekibi ile tüm sektör dallarında gıda üzerine müteahhitlik hizmeti veren catering firması, temel ilkeleri olan "Müşteri Memnuniyeti, Toplam Kalite, Profesyonel Organizasyon Yapısı ve Lojistik Destek Üniteleri" ile sektörün öncü kuruluşlarındandır. Tüm CATERİNG hizmetlerimizden hizmet öncüsü ve sonrası hijyenik ve kalorisel sorumluluğun çalışmaları istikrarlı ve prensipli bir şekilde yürütülmektedir.

Üretim safhasında Kalite Güvenceden sorumlu Gıda Mühendisimiz, hizmet sonrası sorumluluklarımızı ise ayrı bir Gıda Mühendisimiz sağlamaktadır. Müşteri İlişkileri ve Pazarlama ekibimiz ile tüm müşterilerimizin değişen talep farklılıklarını takip etmek, uygulamak ve daha çağdaş ve görsel sunum zenginliklerinin sağlanması için gerekli prensipler doğrultusunda çalışmaktadır.

Şirket içi ve dışı maksimum koordinasyonun sağlanması, birimler arası verimliliğin artırılması ve bunun müşteri beklentilerinin karşılanması olarak sizlere yansıtılması için Planlama Departmanımız, sorumluluğunun bilinci ile çalışmaktadır.

Günümüz Ekonomik şartları gözönüne tutularak en optimal maliyet hesapları yapılarak siz, sayın müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli hizmetlerimizi sunmak gayreti ve çabası içerisindeyiz.

Üçler Yemek Gıda Sanayi, bu sektördeki yeri itibari ile almış olduğu sorumluluğun önemini bilmekte ve uygulamaktadır. Hızla değişen global dünyadaki tüm Teknik ve Endüstriyel yenilikleri takip ederek, bunların adaptasyonunu sürdürmektedsir. Tek hedefimiz: "MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve TOPLAM KALİTE" dir. Firma olarak bize göstermiş olduğunuz ilgi ve duyarlılığa teşekkür ederiz.

ÜÇLER YEMEK&CATERING

Adres: Halide Edip Adıvar Mh. Bahçecik Sk. No:31 80270 Şişli / İSTANBUL
Tel: (0212) 221 46 82 - 221 29 46 - 210 33 80 - 210 33 81
Fax:(0212) 221 45 81
E-mail Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir