Yaylam Catering / Avcılar - İstanbul
1984 yılında catering hizmeti vermek üzere kurulan firmamız siz değerli müşterilerimiz sayesinde bugünkü durumuna gelmiştir.
Kalite ve temizliği hizmet anlayışı ile birleştiren Yaylam Catering İstanbul Avrupa yakasında bir çok büyük kuruluşa hizmet götürmektedir.
Her gün değişen menüsü çalışanların kalori ihtiyacına göre değerlendirilip hazırlanmaktadır.
Sadece bizim hazırladığımız menülere sabit kalmayıp müşterilerimizin hazırlamış olduğu aylık listelerde göz önüne alınarak hazırlanan menüler profesyonel ahçılar tarafından incelenip müşterilerimiz damat zevkine sunulmaktadır.

ISO 9001 :2000 + HACCP ve TSE belgeleri hizmet kalitemizi sizlere sunmaktadır.

Türk yemek kültürünün en gözde yemekleri Yaylam Cateing tesislerinde  hazırlanmakta olup "Kalite ve temizlikte istikrar en büyük taahhütümüzdür." ilkesine her zaman korumuştur.150 kişilik kadrosu,20.000 kişilik yemek kapasitesi 20 aracı ile Yaylam Gıda ekibi size yemek hazırlamak ve sunmakta kıvanç duyar. Sizleri YAYLAM GIDA YEMEK ÜRETİM TESİSLERİ 'ne davet ediyoruz.

Önce Hijyen, Sonra Lezzet
Üretim esnasında tüm personelimiz bone, galoş ve kolluk kullanarak gıdayla direk teması önlemektedir.Mikroorganizmaların ürememesi için gerekli olan sıcaklık ve sürelerde yemeklerimiz pişirilmekte, uygun ısı ortamında sevk edilmektedir.

Tesisimizde şebeke suyu; aktif karbon - yumuşatma - ultraviole cihazlarından geçirilerek hazırlık, üretim ve temizlik aşamasında en sağlıklı su kullanılmaktadır. Endüstriyel bir kuruluşla anlaşmalı çalışarak tesisimizin tüm alanları gerekli kimyasallarla dezenfekte edilmekte; sebze ve meyveler klorlu suyla yıkanmaktadır.

Üretilen tüm yemeklerden sahid numuneler 72 saat saklanmakta ve gerektiğinde mikrobiyolojik analizleri yapılarak müşteriye sunulmaktadır.

Yemek üretimi ve servis elemanları Periyodik sağlık kontrolünden geçirilmektedir.

Yaylam Catering
    
Adres:Cihangir Mahallesi Sanayi Sokak. No:7
Avcılar / İstanbul
E-posta: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Telefon: 0212 422 19 97 - 98
Faks:     0212 422 19 99