Bekard Catering / İkitelli - İstanbul

Bekard Catering Şirketi; hazır yemek üretimi ve catering sektöründeki faaliyetlerine 1996 yılında "Günaydın Kardeşler" unvanıyla başlamıştır. Sektördeki yerini her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak sağlamlaştıran şirket, yaptığı yatırımlar sayesinde bugün Türkiye’nin önde gelen birçok kurum ve kuruluşuna yemek yapımı, dağıtımı ve sonrası hizmetleri ile başarılı bir şekilde hizmet vermektedir.

İş hayatının yoğun temposunda çalışan binlerce kişiye sağlıklı, besleyici ve lezzetli menüler ile kusursuz bir yemek keyfi yaşatan Bekard, hastanelere, okullara, fabrikalara, büro ve şantiyelere verdiği hizmetlerin yanı sıra özel davet ve etkinlikler ile de sektördeki çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Dünya mutfağının benzersiz lezzetlerini bir araya getiren yemek ve ürün kalitesi, uluslararası mutfak anlayışının tüm inceliklerini, üretimden sunuma kadar tüm müşterilerine kusursuz bir şekilde aktarmaktadır.

Bekard, sektöre ait kalite belge ve sertifikaları, kapasite ve laboratuar analizleriyle yüksek standartlı hizmet anlayışını, uygulamasını ve müşteri memnuniyetini sürdürmekte,   “kaliteden ödün vermeyen’’  prensibiyle de sunmaya devam etmektedir.

Bekard Yemek Firması "yüksek kalite, sağlıklı lezzetler" ilkesinden hareketle, yemek üretiminden sunumuna kadar gösterdiği titiz, detaycı şirket politikasını kusursuz hizmet anlayışıyla birleştirerek tüm müşterilerine ''Güne lezzet katar'' sloganıyla eksiksiz bir şekilde yaşatmaktadır.

Gıda mühendisleri kontrolünde çalışan lezzet ustası aşçılarımız, üretimin her aşamasında gösterdikleri yüksek standartlar ile hizmet verdiğimiz tüm kurumlarda büyük bir memnuniyet sağlamıştır. İtina ile seçilmiş yaş ve kuru malzemeler,
1. Sınıf unvanını almış markalı (et, süt, yağ, bakliyat vb. kuru gıda) ürünlerle modern tesislerimizde hijyenik ortamda hazırladığımız yemeklerle müşteri memnuniyetini
yakalamış olmamız ise Bekard olarak en büyük övünç kaynağımızdır.

Tüm gıda maddelerinin ve sarf malzemelerinin birinci elden temin edilmesi, aracı olmadan izlenen toptan alım stratejisi ve tecrübesi, kaliteli ve lezzetli mönülerin aynı zamanda ekonomik olarak da sunulmasına olanak sağlamış, tüm müşterilerimize ''kaliteyi ve lezzeti'' ekonomik olma memnuniyeti sunmuştur.

Kaliteli, sağlıklı, besleyici ve lezzetli yemeği seçen müşteri portföyümüz, şirketimizin yarınlarına daha sağlam yatırımlar yapılmasına vesile olarak başarılarımızı sürdürebilir bir istikrara kavuşturmuştur.

Biz Bekard catering şirketi olarak, ürettiklerimizin kendimize, müşterilerimize ve içinde bulunduğumuz toplumumuza kaliteli ve sağlıklı ürünlerle, teknolojimize, hizmet anlayışımıza yatırım yaparak ve "Güne lezzet katarak" daha güzel yarınlarda birlikte olmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin, sağlık ve hijyen şartlarına uygun olarak üretilmesi, Bekard olarak üzerinde hassasiyetle durduğumuz şirket politikalarından birisidir. Bu doğrultuda hizmetlerimizin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik riskler belirlenerek ürünlerimiz ve üretimlerimiz sürekli kontrol altında tutulmaktadır.

Hijyen standartlarının yanında besin değerleri ve hazırlanan yemeklerin içerik bakımından kalite standartları, bir insanın gün içinde gerekli tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir nitelikte olması açısından en önemli şarttır. Karbonhidrat ağırlıklı yemeklerin işyerlerinde verimliliği düşürdüğü, bedensel ve zihinsel uyuşukluğa hatta iş kazalarına neden olduğu bilim adamları tarafından kanıtlanış bir araştırma tezi olarak gösterilmiştir.

Bilinçli kurum ve işverenler, çalışanlarının performansını arttırmak adına vitamin, protein ve mineral bakımından tam güvence taşıyan yemek seçimine giderek verimliliği yükseltebilmekte böylelikle de birebir tüm personeliyle pozitif bir memnuniyet algısı oluşturabilmektedir. Bekard, hazırladığı menülerde besin değerine verdiği önem ile hem damaklardan silinmeyecek lezzetlere hem de tüm çalışanlarınızın sağlıklı beslenmelerine imkan tanıyarak şirket içi veriminizi arttırmaya çalışmaktadır. 

 
BEKARD CATERING

Merkez Ofis :

Adres : Oğuzhan cad. Oğuzhan iş merkezi No:19 Kat:2 Fındıkzade / Fatih - İSTANBUL

Telefon : +90 212 531 31 77

Faks : +90 212 531 02 41

Fabrika :

Adres : Turgut Özal Bulvarı Dökümcüler San. Sit. A I Blok No:5 İkitelli / İSTANBUL

Telefon : +90 212 485 40 60 / 3 Hat

Faks : +90 212 485 440 63

E-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir