Gülaydın Catering / Bayrampaşa - İstanbul

1986 yılından bugüne sektörde bulunan şirketimiz, müşteri taleplerini karşılamak üzere 1999 yılında Bayrampaşa'ya taşınıp, üretim alanını 950 m2'ye çıkararak GÜLAYDIN CATERING adı altında hizmetlerine devam etmiştir. Gerek müşterileri gerekse tedarikçileri ile olan ticari faaliyetlerinde saygın bir isme sahip olan şirketimiz günden güne  büyüyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmet Çeşitlerimiz:

Taşıma Yemek; Bayrampaşa merkezde üretilen yemeklerimiz çelik kaplar veya termoboxlar içerisinde, nakliye araçlarımızla firmalara teslim edilmektedir. Uzman kadromuz birlikte çalışmaya başlamadan önce gerek yemek salonunu gerekse ısıtma sistemini analiz etmekte ve şartları en uygun şekle getirmektedir.

Yerinde Üretim; Müşterimizin mutfağı hizmet süresince devir alınmakta, eksikler uzman kadromuz tarafından tespit edilip tamamlandıktan sonra, yemek üretimi ve servisi yerinde yapılmaktadır. Hiç kuşkusuz yerinde üretim hizmetinin lezzet ve zaman açısından belirgin avantajları bulunmaktadır.

Catering Hizmetleri; Açılış ve Kokteyller, Şirket Yemekleri, Özel Geziler, Turlar, Açık Hava Organizasyonları, Piknikler, Sünnet ve Mevlitler,Yılbaşı Organizasyonları, Düğün Davetleri hizmetlerimiz arasındadır.

Gülaydın Catering Bayrampaşa İstanbulda

Adres : Dumlupınar Cad. Sakarya Sok. No:8 Bayrampaşa/İSTANBUL
Tel  : 0 (212) 501 66 25 - 0 (212) 565 81 62
Fax  : 0 (212) 565 80 16
E-Mail : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir