Kaşık Catering / Sarıyer - İstanbul

Kaşık Catering & Toplu Yemek olarak, İstanbul - İstinye’de ki üretim tesisimizde, İstanbul genelinde personel yemeklerinde, dernek toplantılarınızda, toplu yemek, tabldot yemek hizmetleri, sinema dizi film set yemekleri ve tüm organizasyonlar için hizmet vermektedir.

Kaşık Catering, ticaret hayatına 15 yıl önce toptan gıda dağıtımı yaparak başlamıştır. 2003 yılında İstanbul Şişli'de ilk restaurantın açılmasından sonra Levent Polat Plazada aynı yıl içinde ikinci restaurant açılmıştır. Yemek sektörüne restaurant ile giriş yapan Kaşık Catering 2007 senesinde Merkezden Taşıma Yemek, Yerinde Üretim ve Catering faaliyetlerini sürdürmek için Kaşık Catering & Toplu Yemek firmasını faaliyete sokmuştur.

Kısa sürede köklü müşteri portföyü ve kaliteli hizmeti ile Kaşık Catering & Toplu Yemek Gıda sektöründe yerini hızla üst sırallara taşımıştır.

Kaşık Catering & Toplu Yemek sahip olduğu OLDUĞU ISO 9001 VE ISO 22000 (HACCP) belgelerinin kurallarına uygun üretim yaparak, yemek yapımında TSE VE TÜRK GIDA KODEKSİNE uygun gıda maddeleri kullanmaktadır.


Kaşık Catering & Toplu Yemek' in size sunduğu alternatiflerden birini düşünmeye değer bulduğunuz takdirde üretim tesisimizi yerinde görüp, kalite uzmanları ve gıda mühendislerimizle fikir alışverişinde bulunduktan sonra seçiminizi yapabilirsiniz. Kaşık Catering & Toplu Yemek'de hizmetin her safhası kalite ve hijyen kuralları açısından mercek altına yatırılmakta ve belgelendirilmekte.

Gelin Kaşık Catering & Toplu Yemek ve çözüm ortaklarının kalitesini yerinde test edin, uygun fiyata da kalite satın alınabileceğini kendi gözlerinizle tespit edin

KAŞIK CATERİNG

Kaşık Catering /  Sarıyer İstanbul

Adres: Poligon Mahallesi Kahramanlar sokak No:7 Sarıyer / İSTANBUL

Telefon: 0212 277 86 20
Telefon: 0212 277 83 42
Fax: 0212 323 50 41
Email: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir