Kurdoğlu Catering - 4.Levent / İstanbul

1972 senesinde firmaların toplu yemek ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze kadar, gelişen iş ortaminin ihtiyaçlarına cevap verecek, en uygun şartlarda hizmet vermeyi amaç edinmiş ve uygulamıştır.

30 yılı aşkın  bu sürede başarılı olmanın sırrını ancak güçlü bir işletme ile olabileceğinin farkında olan KURDOĞLU A.Ş. faaliyetlerini içeren konularda sürekli olarak arkasında bu desteği daha da güçlendirecek yatırımlarda bulunmuştur.

Kurtoğlu Catering

İşletme yillarin vermiş olduğu tecrübe ile değişen şartlara en kısa sürede uyum sağlayacak şekilde geliştirilmektedir. Firmamız çesitli kuruluşlar ile çalismanin, ancak uzun bir süreçte verimli olacağını bilen bir işletme anlayışı ile servis vermektedir.

Günümüzde toplu yemek ve pastane alanlarında hizmet veren şirketimiz günde 30000 adet/gün kapasiteli 3.000m2 kapali alana sahip üretim tesislerinde, tek bir merkezde üretim yapabilen tek kurulustur. Böylelikle kalite kontrol sistemi ile kalite standartlarını devamlı olarak denetleyerek, üretim maliyetlerini de azaltabilmektedir.

KURDOĞLU CATERING
Eski büyükdere cad. gülter sok. No: 10, 4.Levent - İstanbul
Tel: 0 212 280 26 15
Fax: 0 212 325 50 04
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Fabrika-Merkez:
Tel: 0 212 280 2615 / 10 Hat