Çağlar Catering / İkitelli - İstanbul
Çağlar Entegre Yemek Üretim Tesisleri 1980 yılından bu yana, yemek taşeronluğu, toplantı, kokteyl ve gezi yemeği hizmetleri vermektedir. Üretimimiz, geçmiş yılların deneyimi ile olgunlaşarak, insan sağlığını ön planda tutan, hijyenik şartlara uygun yeni teknolojilerden yararlanarak her geçen gün daha kaliteli ve sağlıklı hale gelmektedir.

ISO 9001:2000 ve HACCP kalite sertifikalarına sahip firmamızda yemeklerimiz kendimize ait araçlar ile seri, güvenli ve sağlıklı bir şekilde müşterilerimize ulaştırılmaktadır. 500 kişiye kadar olan işletmelerin yemekleri firmamızda yapılırken, 500 kişiyi aşan işletmelerin yemekleri yerlerinde yapılmaktadır.

HİZMETLER:

Yerine Üretim Yemek Hizmeti
Taşıma Yemek Hizmeti
Catering Hizmeti
1000 kişiye kadar özel yemekli toplantılar(garson hizmeti dahil)
Konser ve festivallerde fast food yemek hizmeti

Çağlar Entegre Yemek Üretim Tesisleri 1980 yılından bu yana yemek üretim ve dağıtımı işini alnının akıyla bugüne kadar sürdürmüştür.

HAKKIMIZDA:

Mayıs 2002 tarihinde kendi binasında kurduğu yeni tesislerle de kurum niteliğini pekiştirmiştir.

İş yeri sahibi olarak ana prensibim Kendi yemeyeceğin yemeği başkalarına göndermedir. Bu anlamda kullanılan tüm malzemelerimiz sağlıklı ve kalitelidir. Kullanılan su, arıtmadan geçtikten sonra kullanılır. İş yeri temizliği ve hijyen kuralları eksiksiz uygulanmaktadır. İşçiler, süresi içinde sağlık kontrollerinden geçirilmektedir. İSO ve HACCP kurallarına azami uyulmaktadır.

12 çeşitten 4-5 kap, 8 çeşitten 4-5 kap gibi sınırsız sayıda menü seçenekleri müşteri temsilciniz ile birlikte düzenlenebilmektedir.

500 kişiye kadar olan işletmelerin yemekleri firmamızda yapılır. 500 kişiyi aşan işletmelerin yemekleri yerlerinde yapılır.

Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren yemek sorunu sizin değil bizim sorunumuzdur. Sağlıklı, temiz ve lezzetli yemek gereksiniminizi karşılamaya talibiz.

Çağlar Catering
ÇAĞLAR CATERING

Atatürk Mahallesi İETT Garajı Arkası Marmara Sanayi Sitesi N Blok No:320
İkitelli İSTANBUL
Tel: (212) 472 11 11 - 472 11 12
Fax: (212) 472 11 13