Ersa Yemek / Kağıthane - İstanbul
Ersa Yemek Sanayi olarak, 1989 yılından günümüze, geliştirdiğimiz tecrübemizle her zaman iyi olanı sunmanın gururu içindeyiz. Toplu yemek sektörü içinde müşterilerimize özel butik yemek üretimi yaparak hem müşteri portföyümüzün, hem de müşterilerimizin yemekten aldıkları keyfin artması en büyük mutluluğumuzdur. 

Toplu Yemek

Toplu yemek üretimimizde mevsimin en taze ürünlerini kullanarak, temel hijyen kuralları ve gıda sağlığı bilinciyle müşteri odaklı yemek üretimi yapmaktayız.

Toplu yemek menülerimiz haftalık güncel olarak, yemek sektörü deneyimi olan tecrübeli gıda mühendislerimiz tarafından, müşteri istekleri, dengeli beslenme, toplu yemek üretimine uygun olan ve yemeklerin birbirleriyle uyumuna göre hazırlanır.

Toplu yemek üretimimiz de, yemeklerimiz piştikten sonra, yemeğin kendi özelliğini, görünümünü ve besin değerlerini kaybetmeden termo kaplarla taşımaktayız. Yemeklerimizin sıcak ve lezzetli bir şekilde servis edilmesi için yemekhaneniz de gerekli olan benmari ve diğer ekipmanlar ERSA tarafından temin edilmektedir.

Catering Hizmetleri

Ersa toplu yemek olarak catering hizmetlerimizde de yılların tecrübesiyle, titizlikle seçilmiş ürünler, catering hizmetine uygun hazırlanmış özel mönüler ve catering konusunda uzmanlaşmış profosyonel ekibimizle amacına uygun tam bir catering hizmeti sunmaktayız.

Catering hizmetleri olarak düğün, nişan, açılış, kokteyl, doğum günü, özel party, toplantı organizasyonları, özel yemek siparişleri ve özel günler için, çok özel hazırlanan mönülerimizle, yapılacak olan catering çalışmasının amacına uygun olarak ikram edilmektedir.

Catering hizmeti çalışmalarımız, karşılıklı olarak belirlenen catering mönüsünden sonra, catering çalışmasının yapılacağı mekanın önceden görülüp planlama yapılmasıyla başlamaktadır.

Catering hizmetinin önemi ve kusursuzluğu açısından, konusunda uzman aşçı ve garson ekibimizle her detaya dikkat etmek, üstlenmiş olduğumuz catering hizmeti görevimimizi başarıyla yerine getirmek ERSA olarak en büyük gururumuzdur.

Catering firmasının başarısı davet sahibi kişi ve kuruluşların itibarını ve saygınlığını artırır.

Catering bizim işimizin bir parçasıdır, bir telefonla bize ulaşmanız yeterlidir..

Toplu Yemek Hizmetleri

Yerinde üretim;

Yemekhanesi ve mutfağı yemek pişirmeye uygun müşterilerimizin, bu yönde talepleri olur ise mutfağını gözden geçirip varsa eksikleri tamamlayarak gıda tüzüklerine uygun olacak şekilde uzman kadromuz ile yemeğinizi yerinde üretiyor ve servis ediyoruz.

Merkezden Taşıma;

Kendi üretim tesislerimizde , birlikte belirlediğimiz yemek listesine göre pişirdiğimiz yemeklerimizi besin değeri kaybolmadan thermoboxlar ile sizlere ulaştırıyoruz.

Catering Hizmetleri;

Kokteyl, garden party, toplantı, düğün ve seminer yemekleri, davet, açılış, piknik gibi organizasyonlarda catering firmasının başarısı; davet sahibi kişi ve kuruluşların itibarını ve saygınlığını arttırır. Ersa catering bu tür organizasyonlarda da tecrübesiyle sizleri yine memnun edecektir. Organizasyon mönüleri ve servis amacına uygun olarak hazırlanıp profesyonel olarak ikram edilir.

 

          

Adres: Merkez Mah. Ege Sk. No:6 Kağıthane - İSTANBUL
Tel : +90 212 321 59 52
Fax : +90 212 321 59 53

E-posta :  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir