Organica Ev Yemekleri / Beşiktaş - İSTANBUL
Sizi Beşiktaş Abbasağa'da, Türkiye'nin her bölgesinden toplanmış organik ve zirai ilaçlar kullanılmadan yetiştirilmiş ürünleri kullanarak Organica Mutfağında yapılan mis gibi ev yemeklerimizi tatmaya bekliyoruz. Organica Ev Yemekleri ailesi olarak mutfak kültürümüzü ve eşsiz yöresel lezzetlerimizi misafirlerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yemek üretimlerimiz hijyen standartlarına uygun ve işinin ehli ustalar tarafından yapılmakta olup 30 kişilik tencerelerde, güveçlerde pişirilmektedir. Siz değerli misafirlerimize istekleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz...

Hizmetler

Organica Ev Yemekleri Firmamız;

  • ISO 9001:2000 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Belgesine,
  • ISO EN 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesine
  • Gıda Sicil Sertifikası, Gıda Üretim İzin Belgelerine sahiptir.

Firmanızın bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın bulunmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir.

Organica Ev Yemekleri, mutfaklarında ürettiği yemekleri müşterilerinin yemek saatlerini dikkate alarak sevkiyat yapar. Yemek saatlerinde gecikme problemi yaşanmaz.

Yemek taşımaları, sıcaklığını ve lezzetini koruyan izole edilmiş termofor kaplarda, yemek taşımaya uygun servis araçlarıyla yapılır.

Taşıma yemek, yerinde üretim, toplantı ve kokteyl organizasyonları hizmetleri ile sektördeki 15 yılı aşkın tecrübelerimizi birleştirerek kurduğumuz ORGANİCA EV YEMEKLERİ, siz değerli müşterilerimize her zaman iyiyi sunmak için tüm gayretleri ile çalışarak yoluna devam etmektedir.

Yaptığımız işin insanlara hizmet olduğunu, insan sağlığı ile direk bağlantılı olduğunun bilinci içindeyiz.

Tüm bilgi ve birikimlerimize dayanarak, müşteri isteklerini ve memnuniyetini birinci planda tutup, yemeğin hammaddesinin alınmasından müşterinin sofrasına gelinceye kadarki tüm aşamalarda titizlikle çalışmaktayız.

ORGANİCA EV YEMEKLERİ,
bugüne kadar insana ve işine duyduğu saygıyla, iş disiplini ve ahlakına sahip personeliyle her zaman iyi olanı sunmaktadır.

ORGANİCA EV YEMEKLERİ olarak ilkemiz müşteriye özel, butik çalışmaktır.

           Dışarı çıktığınızda ya da işyerinde öğle yemeğinde siz de mi fast-food yemekten bıktınız?Anneciğinizin yaptığı gibi sıcacık ev yapımı yemekleri mi yemek daha cazip geliyor?

Adres : Ihlamur Yıldız Caddesi Egemen Apartmanı No: 25B Beşikteş / İSTANBUL
Tel    : 0212 327 6301
GSM    : 0544 4453 437
E-mail :  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir