Altuntaş Catering / Beşiktaş - İSTANBUL

Altuntaş Catering, benzersizlik misyonuyla çıktığı bu yolda yeniliklerle fark yaratan bir firma olarak hizmet vermektedir. Bizi rakiplerimizden farklı en önemli özelliğimiz "Müşteri Memnuniyeti" önceliğimizdir.

Kaliteden ve hijyenden asla vazgeçmeyen firmamız, uzman teknik kadromuz ve deneyimli mutfak ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZ

Toplu Yemek : Altuntaş Yemek Firması olarak hastahanelere, okullara, fabrikalara, inşaatlara, öğrenci yurtlarına, şantiyelere toplu olarak yemek hizmeti vermektedir. 

Aynı zamanda düğün, nişan, sünnet gibi günübirlik organizasyonlarınız için de toplu yemek hizmeti vermektedir. 

Tabldot Yemek: Almak istediğiniz himzet isteğinize göre şekillendirilerek 3 çeşit, 4 çeşit veya 5 çeşit servis yapılabilmektedir.Tüm yemek ihtiyaçlarınıza Altuntaş Catering'in size uygun bir çözümü mutlaka vardır.

Taşımalı Yemek: Thermoboxlara özenle yerleştirilen yemeklerimiz siz değerli müşterilerimize sıcak ve taze olarak sunulmak üzere firmanıza getirilir ve burada servis edilir.

Yerinde Üretim: Belli bir kişi sayısının üstünde olduğu yerlerde arzu ederseniz mutfağımızı kuruyor arzu ederseniz de kurulu mutfağınızda görevlendirilmiş ekibimiz yemeklerinizi burada hazırlıyor.


Adres: Seyrantepe Mh. Çekimser Sk. No:27/1 Kağıthane / İSTANBUL

Tel : +90 212 532 86 14
GSM : +90 506 363 75 54
E-posta :  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir