Hüma Catering / Tekstilkent - İSTANBUL

Hüma Catering; taşıma yemek, yerinde üretim ve outside organizasyon hizmetlerinin hepsinde TSE,HACCP ve ISO 9001:2000 belgelerinin gereklerine uygun olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Şirketimizin tamamını kapsayan bu belgeler ile; "Yemek Üretimi, Taşınması ve Servisi" alanlarında tam yetkilidir. Bu belgeler aynı zamanda uluslar arası geçerliliğe sahiptir.

Hüma Catering Esenlerde Hizmet veriyor

Yerinde Yemek Hizmeti

Tüm hazırlıklar ve yemek pişirme firmanızın mutfağında; proje müdürü liderliğinde Hüma Catering personeli tarafından gerçekleştirilir. Proje müdürlerimiz; Yerinde hizmet proje uygulamasını üstlenebilecek, özel eğitimli, müşterilerden gelecek şikayet ve isteklere anında cevap verebilecek, ekibini yönlendirip motive edebilecek niteliklere sahip deneyimli gıda mühendislerinden oluşmaktadır.

Personelin devamlılığından eğitime, hijyenden sağlık kontrollerine, mutfağın dezenfeksiyonundan haşere kontrolüne kadar A'dan Z'ye herşeyden sorumludur. Hüma Catering merkez mutfağında gıda mühendisleri, diyetisyen ve beslenme uzmanları tarafından hazırlanan aylık menüler firmanızın mutfağında servise hazırlanır.

Taşıma Yemek Hizmeti

Hüma Catering'in Tekstilkent'deki yemek üretim tesislerinden verilmektedir. Hüma lezzetinin temelini, işinin ehli aşçılar ve yemek üretiminde kullanılan "A" kalite malzemelerin kontrol edilerek alınması oluşturur.

Mönüler; gıda mühendisleri tarafından kalorileri ve besin değerleri dikkate alınarak hazırlanır. Hammadde girişinden yemek pişirilmesine kadar üretimin tüm süreci sorumlu gıda mühendisleri tarafından kontrol edilir. Üretimin müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde olması bizim için vazgeçilmezdir.

Outside Catering Hizmeti

Hüma Catering olarak; ziyafet, açılışlar, şirket yemekleri, konferanslar, davet, düğün ve kokteyl gibi; hijyen, görsel sunum ve zarafetin öne çıktığı organizasyonlarda siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularını profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle kusursuz bir şekilde yerine getirmekteyiz. Bütün ikramlar en leziz şekilde hazırlanarak, konusunda uzman personelimiz tarafından servis yapılmakta ve tüm istekleriniz en mükemmel şekilde organize edilmektedir. 

Misyon - Vizyon 

Müşteri memnuniyeti, personel eğitimi ve gıda güvenliği çalışmaları ile yemek sektörünün kalite çıtasını sürekli yukarı çeken firma olmak.
Yemek sektöründe kaliteyi ve insan sağlığını önemseyen müşterilerin tercih ettiği marka olmak.

Hüma Catering İstanbul 

Adres: Tekstilkent Çarşı Blok Kat: 2 No: 48 Tekstilkent/İstanbul
Tel : +90 212 438 41 71
Fax : +90 212 438 60 50
GSM : +90 507 460 94 96
E-mail :  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Web: www.humacatering.com