Tuen Catering / Küçükçekmece - İstanbul

Hazır Tabldot Paket Yemek

Tuen Catering tabldot yemek hizmetine yeni bir bakış açısı getirerek yemeğin aynı lezzet, hijyen ve kalitede, paketlenerek servis edilmesini sağlamaktadır.

 YEMEK HİZMETLERİMİZ

1- Tabldot Paket Yemek Servisi

2- Yerinde Yemek Üretimi ve Hizmeti

2- Taşıma Yemek Hizmeti

3- Catering-Organizasyon Hizmetleri

Hazır Tabldot Paket Yemek

Tuen Catering tabldot yemek hizmetine yeni bir bakış açısı getirerek yemeğin aynı lezzet, hijyen ve kalitede, paketlenerek servis edilmesini sağlamaktadır.

Hazır tabldot paket yemek

Hazır Tabldot Paket Yemeğin Özellikleri :

1- %100 Hijyeniktir. En son teknolojiler kullanılarak süper hijyenik mutfaklarda üretilen yemekler, paketlenerek size ulaştırılmaktadır. Güvenle yiyebilirsiniz.

2-  Yemekler yemek saatinden en geç 1 saat önce paketlenmiş olarak sağlıklı bir şekilde teslim edilmektedir.

3- Yemek listeleri, aylık olarak hazırlanmakta ve tüketicilerin bilgilerine sunulmaktadır.

4- Kolay ve Pratik: Teslim edilen ambalajın tabak vazifesi görmektedir. Yemeğinizi hemen açıp masanızda yiyip sonra ambalajı çöpe atabilirsiniz.

5- Bulaşık yok : Yemekler tabldotlarda olmadığı için görüntü kirliliği oluşturmaz

6- Zamana bağlı kalmaksızın yemek ihtiyacınız kolay ve hızlı bir şekilde karşılanır.

7- İşletmenizde mutfak malzemesine ihtiyaç yok.

8- Tek kullanımlık kap-çatal-kaşık ile steril bir yemek hizmeti sunuyoruz.

9- Taşımada kolaylık

Taşıma Yemek

Taşıma Yemek Hizmeti Tuen Catering

Servis ve Servis Sonrası Hizmetlerimiz

Personelinizin sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, mesai yemeği olmak üzere tüm yemek ihtiyacınızı karşılamak için hazırız. Yemek hizmetinizi almaya başlar başlamaz mutfağınız incelenerek Benmari (ısıtıcı), tabak-çatal-kaşık, masa,sandalye vb. gibi ihtiyaçlarınız tedarik edilmektedir.

Personel sayısına göre isteğiniz doğrultusunda yemeğinizi dağıtacak uzman personellerimizi kurumunuzda görevlendirilmektedir.

Hijyen ve Üretim

Müşteri sağlına çok önem veren ve en önde tutan firmamız, personel alımı yaparken önce sağlık raporu istemekte, rapor sonuçları gıda firmasında çalışmak için uygun ise işe alım yapılmakta ve her 6 ayda bir periyodik sağlık kontrolünden geçirilmektedir.. (Gaita kültürü, gaita mikroskop isi, kan testi v.b.)

Üretimimiz her ay düzenli periyotlarla ilaçlama yapılmaktadır. (Gıdaya zarar vermeyen), Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nca onaylı jel uygulaması yapılmaktadır.

Menü ve Beslenme

Genel yaşam kalitemizin en önemli girdisi de sağlıklı bir yaşam sürmektir. Dışarıda çoğu: okul, işyeri gibi toplu yaşadığımız ve çalıştığımız yerlerde geçer. Bu zaman dilimlerinde dışarıdan beslenmek zorunda kalırız. Kendi kontrolümüzde olmayan bu durum yaşam kalitemizin önemli parametrelerinden biri olarak fiziksel ve ruhsal sağlığımızı direkt etkiler. Kalite ve güvenli gıda, bu konuda çok önem kazanmaktadır. TUEN GIDA LTD ŞTİ. olarak kullanılan ana malzeme markalar: Biryağ, Tamek Salça, Filiz Makarna, v.b.

Mönülerimiz günlük almanız gereken kaloriler temel alınarak hazırlanmaktadır.

Söz konusu mönü ve listeler oluşturulurken, "Türk Kültürü Mutfağı"ndan seçilen özgün yemekler; dengeli beslenme şartlarına ve işyerinizin özel koşulları dikkate alınarak hazırlanır.

Genç ve dinamik deneyimli personeli, temiz ve steril servis araçları ile TUEN GIDA LTD ŞTİ. yenilikleri takip ederek, en gelişmiş teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Yemek ihtiyacınızı güvenli bir ortamdan temin etmek isterseniz size bir telefon kadar yakınız 

TUEN GIDA LOJİSTİK DIŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

Tuen Catering sektördeki 5 yılı aşkın tecrübesiyle şirketlerin kurumsal yemek ihtiyaçları başta olmak üzere, tabldot paket yemek, yerinde üretim, taşıma yemek ve catering organizasyonları alanlarında hizmetlerini sürdürmektedir.

Adres:  Halkalı Merkez Mah. Dere boyu mevkii. Mevlana Cad. Küçükçekmece / İSTANBUL
Tel : 0(212) 693 67 19
Fax : 0(212) 698 30 69 
E-mail:  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir