Bizim Catering / Kağıthane - İstanbul

"Hiçbirşey insan sağlığından önemli değildir" sloganımızla, 1994 yılında faaliyete geçen Bizim Catering Toplu Yemek Tesisleri Günümüze kadar tecrübeli,otel deneyimi ve eğitimi olan personeliyle toplu yemek sektöründe maksimum kalite standartlarını bünyesinde barındırabilen bir kurum olup,bu durumu muhafaza etmekteyiz.

Müşteri memnun edici odaklı çalışan firmamız hizmet kişi sayısı ne olursa olsun aynı hassasiyeti göstermektedir.

Bizim Catering Organizasyonu İstanbul

Toplu Yemek Hizmetleri

1- Yerinde Üretim ;

Yemekhanesi ve mutfağı yemek pişirmeye uygun müşterilerimizin, bu yönde talepleri olur ise mutfağını gözden geçirip varsa eksikleri tamamlayarak gıda tüzüklerine uygun olacak şekilde uzman kadromuz ile yemeğinizi yerinde üretiyor ve servis ediyoruz.


2- Merkezden Taşıma ;


Kendi üretim tesislerimizde , birlikte belirlediğimiz yemek listesine göre pişirdiğimiz yemeklerimizi besin değeri kaybolmadan thermoboxlar ile sizlere ulaştırıyoruz.

3- Catering Hizmetleri

Kokteyl, garden party, toplantı, düğün ve seminer yemekleri, davet, açılış, piknik gibi organizasyonlarda catering firmasının başarısı; davet sahibi kişi ve kuruluşların itibarını ve saygınlığını arttırır. Bizim catering bu tür organizasyonlarda da tecrübesiyle sizleri yine memnun edecektir.

Organizasyon mönüleri ve servis amacına uygun olarak hazırlanıp profesyonel olarak ikram edilir.

4- Turizm Hizmetleri

Bizim turizm olarakta istenildiğinde sadeca mekan süsleme, masa sandalye giydirme ve eğitimli profesyonel bay bayan garson kiralama hizmetleri vermekteyiz.

Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız:
  • BİZİM CATERİNG olarak amacımız, değişen ve gelişen pazar koşulları doğrultusunda iç ve dış iletişim kanallarını da kullanarak, müşteri istek ve ihtiyaçlarını belirleyip, insana ve teknolojiye yatırım yaparak, sektöründe yenilikçi, rekabetçi ve lider olmak,
  • Hammaddeden müşteriye olan zincirde gıda güvenliğini sağlayarak, Türk Gıda Kodeksi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve yasal mevzuatlara uygun, kaliteli, yaratıcı ve özgün ürün/hizmetleri sunmak,
  • Ürün ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeden, uzun vadeli iş ortaklıkları  yaratarak, beklentilerin de  üzerinde "Müşteri Memnuniyeti" sağlamaktır. Amacımıza ulaşmak için, iş ortağımız olan çalışanlarımızın motivasyonlarını yükselten , kişisel ve kariyer gelişimlerine olanak sağlayan, verimli, üretken ve katılımcı bir ekip ruhu ile pazar payımızı artırmak, sürekli büyümek ve gelişmek temel ilkemizdir.

Çevre Politikamız:

  • Doğal kaynakların en verimli şekilde kullanımını sağlamak,
  • Çevre ile etkilesime giren faaliyetlerimizi ve atiklarimizi kaynaginda yönetip "Çevre Kirliligini" önlemek,
  • Çevre mevzuatina ve bagli bulundugumuz ilgili diger yasal sartlara uyarak, sistemimizin sürekli iyilestirilmesini saglamaktir.


İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız:

T.C. İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği yasalarına ve mevzuatlarına uygun olarak; çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz için tehlikeleri ve riskleri belirleyip, kontrol önlemleri alarak güvenli çalışma ortamı yaratmak, tüm çalışanlara bulundukları ortamda iş güvenliği ve işçi sağlığını korumak amacıyla eğitimler vermek, sistemimizin iş ortaklarımızla beraber sürekli iyileştirilmesini sağlamaktır.


BİZİM CATERİNG
Adres: Hamidiye Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi  No:13/A Kağıthane / İstanbul
Tel:0 (212) 321 59 22
Fax:0 (212) 321 59 66
Gsm:0 (532) 404 36 57
www.bizimcatering.com
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

Yemek Şirketleri Üye Firma