Terakki Catering / Beşiktaş - İstanbul

Terakki Catering yemek firması olarak; 51 yıldır toplu yemek sektöründe hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan firmamızın; yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlamayı azami gayret sarf etmesi bulunduğumuz noktanın açıklanmasına yetecektir.

Ülkemizde okul çocuklarının beslenmesinde ve toplu yemek sektöründe lider ve uzman kuruluş olan firmamız 1959 yılında faaliyetine Şişli Terakki Lisesi'nin mutfağını ve büfesini işleterek başlamıştır. Başlangıçta yalnız öğrenci ve personeline verilen hizmet, 1963 yılında Bomanti'de embil laboratuarına 100 kişilik yemek sevkiyatı ile genişletildi. Şirketimiz 1973 yılına Robert Kolejine de hizmet vermeye başladı. Müşterilerine üstün hizmet sürekliliğini sağlamayı hedefleyen TERAKKİ YEMEK ŞİRKETİ yıllık 6.552.000 yemek üretim kapasitesi ve 432 çalışanı ile hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Müşterilerimizin ilk ve kalıcı tercihi olma gayemiz; sürekli olarak sektörün en iyisi olma hedefini de beraberinde getirmiştir. Bugün bulunduğumuz noktada seçkin bir müşteri portföyüne sahip olmak ve bunun giderek yaygınlaşması gurur verici.

Firmamız ISO 9001:2000 ULUSLARARASI KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİNE ve ISO EN 22000:2005 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİNE sahip olup ayrıca GIDA SİCİL SERTİFİKASI, GIDA ÜRETİM İZİN BELGELERİNE sahiptir.
 
Sağlıklı ve dengeli beslenmenin insan yaşamındaki önemi dikkate alınarak ve son derece titiz hijyen kontrolleri ile taze ve en kaliteli gıda maddeleri kullanılarak üretilen ürünlerimizi toplam kalite anlayışı içinde deneyimli insan kaynağımızla buluşturuyoruz.
 
Verdiğimiz hizmetin beklentilerinizi en üst seviyede karşılaması, duyduğumuz memnuniyet ve güven; bizim için gurur verici.
Ve bu gururu bizimle paylaşmanızdan onur duyuyoruz.

TERAKKİ CATERING TOPLU YEMEK

Adres: Akatlar Ebulula Cad. No:12 A Beşiktaş / İSTANBUL
Tel :  0212 351 04 48
Fax : 0212 351 04 49
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir