Çağrı Catering / Samandıra - İstanbul

Yemek Üretimi Yapan Şirketimiz Aşağıdaki İlkeleri Politika Olarak Benimser; Amacımız Her Zaman Gelişim ve İyileştirmeyi Sağlayarak Daha İyiyi Sunmaya Çalışmaktır.

Müşterilerimizin Memnuniyeti İçin, Doğal ve Taze Ürünler Seçip Servis Öncesi Kontrollerini Titizlikle Gerçekleştirerek Müşteri Talebi Doğrultusunda İstenen Yerde ve Zamanda Servis Yapmak,

Sektöründe Önder Firmalar Arasından Seçtiğimiz Tedarikçilerimizle Çözüm Ortaklığına Giderek Kaliteli Malzemelerle Üretim Yapmak,

HACCP Standartlarına Uygun ve Tam Hijyenik Koşullarda Üretim Yaparak Güvenli Gıda Sunumu Yapmak, Üretim Sıcaklığı Zincirleri Dahil Gıda Sunumu Yapmak, Üretim Sıcaklığı Zincirleri Dahil Gıda Güvenliği Tehlikeye Sokacak Her Türlü Konuda Önlem Almak.

Çevreyi Korumak, Çevreye Zarar Vermemek, İş Güvenliğini Dikkate Alarak İş Güvenliğini Sağlamak. Yasal Mevzuatlara Uymak.

Personelimizin Çalıştıkları Bölümlerine Göre Verdiğimiz Hijyen Kuralları, Depolama Üretim Teknikleri,Dağıtım Sistemleri Gibi Mesleki Eğitimlerin Yanı Sıra Sunuş ve Süsleme Teknikleri, Nezaket Konularında Tecrübeli Şirket Yetkinlikleri Tarafından Bilgilendirilmelerini Sağlamak.

ÇAĞRI CATERING
Ferhatpaşa Mah. G-15 No:9
Samandıra - Istanbul
Tel-fax : 0 (216) 661 56 49
Cep:(535) 938 47 86-(554) 782 66 69
E-Mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir