Orontes Yemekçilik - Hatay (Antakya)

Orontes Yemek Temizlik bilgi işlem veri hazırlama tarım gıda ormancılık Hizmetleri Ltd. Şirketinin kalite hedefi mümkün olan en düşük maliyette üretilmiş,tüketici beklentilerini eksiksiz karşılayan, üstün kalitede güvenilir ürünler üretmek ve bunun sürekliliğini
sağlamaktır. Hammadde satın alımından sevkiyat dahil tüm faaliyetlerimizde ana prensip ilk seferde doğruyu yapmak ve sürekli gelişme ile firmanın rekabet gücünü artırarak sektörde güvenilir bir yer edinme amacındayız.

Orontes  Yemek Temizlik bilgi işlem veri hazırlama tarım gıda ormancılık  Hizmetleri Ltd. Şirketii’ nin hedefi, tüketicilerinin beklentilerini eksiksiz karşılayan ,üstün kalitede ürünler sunarken en değerli varlığı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak ve sağlığını korumaktır.

Tüm çalışanlar periyodik sağlık kontrolünden geçirilir. İşçi sağlığı ve iş güvenliği eğitimleri verilir. Gereken düzeltici ve Önleyici Faaliyetler uygulanır. Bunun dışında Personel bölümü iş  verimini artırmak , işçi memnuniyetini sağlamak ve işçinin firmaya güvenini daha fazla
sağlamak için çalışır.

Amaç sağlıklı güvenilir bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Hedefimiz TS EN ISO  9001:2000 ,  TS EN İSO 22000:2005 , HACCP Standardını referans alarakToplam Kalite Yönetimi ilkesine ulaşmak yalnız müşteri ihtiyaçlarını karşılamakla yetinmeyip sistemi sürekli iyileştirme ile sürekli müşteri tatminine ulaşmaktır.

ORONTES YEMEKÇİLİK
Fatikli Mah. İstiklal Cad. NO:12 ALTINÖZÜ / HATAY (ANTAKYA)
Tel: 0-326-216 40 01
Fax:
0-326-216 40 01
Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir