Askor Yemek - Diyarbakır

ASKOR YEMEK

Temel ilkeleri olan Müşteri Memnuniyeti, Toplam Kalite, Profesyonel Organizasyon Yapısı ve Lojistik Destek Birimleri ile sektörün öncü kuruluşlarındandır.Tüm hizmetlerimizden hizmet öncesi ve sonrası hijyenik ve kalorisel sorumluluğun çalışmaları istikrarlı ve prensipli bir şekilde yürütülmektedir. Günümüz ekonomik şartları göz önüne tutularak en optimal maliyet hesapları yapılarak siz sayın müşterilerimize en ekonomik ve kaliteli hizmetlerimizi sunmak gayreti ve çabası içerisindeyiz. Bu çabayı sarf ederken kaliteden ödün vermemek en temel ilkemizdir.


ASKOR Yemek, bu sektördeki yeri itibari ile almış olduğu sorumluluğun önemini bilmekte ve uygulamaktadır.Hızla değişen global dünyadaki tüm Teknik ve Endüstriyel yenilikleri takip ederek, bunların adaptasyonunu sürdürmektedir.

Firma olarak bize göstermiş olduğunuz ilgi ve duyarlılığa teşekkür ederiz. ASKOR, yemeklerini Gıda Mühendisi kontrolünde, damak zevkinize uygun ve en leziz şekliyle hazırlamaktadır. İşletmemiz günlük 5000 kişiye hizmet verebilecek kapasitededir.
     
Mönülerimiz sizden gelecek talepler doğrultusunda, kalorileri çalışma sisteminize uygun şekilde planlanmış olarak, her ayın başında sizlere sunulmaktadır.

ASKOR YEMEK

Şehitlik Mah. Köşkler Mevkii Eski Köy Hiz. Sosyal Tes. İŞGEM İçi D-i-10
Diyarbakır
Tel: 412 226 21 62
E-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir