Elegance Catering / Çekmeköy - İstanbul

Elegance catering service 2006 yılında yüksek kalite standardı, müşteri memnuniyeti hijyen lezzet ve kusursuz servis ilkeleri ile yemek hizmeti vermeye başlamıştır.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde ilke edinerek sizlere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Elegance Catering olarak benimsediğimiz yol alışılagelmemiş de olsa hedefimiz bir yemek fabrikası hüviyetine bürünüp onbinlerce kişiye ulaşmak değildir. Alışılagelmiş düzende yemekler akşam 21.00 gibi pişirilmeye başlanmakta ve sabah saat 06.00 gibi araçlara yüklenip servis edilmek üzere yola çıkmaktadır. Biz mutfağımızı sabah 05:00’da açıp yemeklerimizin hazırlığına başlamakta ve saat 09:30 gibi yemeği uzun süre bekletmeden,lezzetini yitirmeden günlük olarak sizlere servis etmeyi amaçlamaktayız.

Binlerce kişiye aynı anda bir kazanda pişen yemekte lezzetten söz edilebilmesi asla mümkün değildir,bu yüzden amacımız maksimum kapasite hedefimizi 900 kişi ile sınırlandırıp 300 porsiyonluk tencerelerde yemeklerimizi pişirerek lezzetten ve kaliteden asla taviz vermemektir.

Lezzetli yemekler için büyük adımlar atmakta ve bunun devamlılığının sağlanması için büyük çaba sarfetmekteyiz,bu yıl Bolu’nun Mengen ilçesi Kayabaşı köyünde 40 dönüm arazide kendi patatesimizi kendi soğanımızı kendimiz üretmekte olup,günümüzde çok sık karşılaştığımız  GDO’lu ürünlerden uzak durmak,bu ürünleri  hayatımızdan çıkarmak adına , yine Mengen Kayabaşı köyünde kendi sütümüzü,yoğurdumuzu,etimizi,peynirimizi ve yumurtamızı üretmek için ahır inşaatına başlayıp gelecek yıl bu işte uzmanlaşmış bir ekip gözetiminde ( veteriner hekim ve gıda mühendisi ) faaliyete geçirmeyi planlamaktayız.

Amacımız devleşerek lezzetten ve kaliteden uzaklaşmak değil, doğal ürünlerle sağlıklı lezzetli yemekleri sizlere sunmak,yemeği sanayileştirmekten uzak tutmaktır. Üzerinde durmak istediğimiz bir başka konu da hazır ürünler. Hazır çorbalar,hazır püreler,hazır köfteler,hazır et suları,hazır soslar,soya ve mekanik kıyma yemek firmalarının olmazsa olmazları olmuş durumundadır.

Elegance Catering olarak bizim mutfağımızda hazır püre ,hazır sos ve hazır çorba gibi doğal olmayan ürünler kullanılmamakta olup bu tip ürünlere karşı çıkmakta ve seçkin Otellerde ve restaurantlarda çalışmış konusunda deneyimli,mesleğin beşiği Bolu Mengenli aşçılarımızla çalışmaktayız. Müşterilerimizin yemeklerinin nerede ve ne şekilde pişirildiğini merak edeceğini düşünerek mutfağımızın her köşesine kameralar yerleştirdik ve internet üzerinden bizleri her an izleyebilme olanağını sunduk.

ELEGANCE CATERING
Adres: Mehmet Akif Mah.Şehit Şahinbey Cad.Tomurcuk Sokak No:3     
Çekmeköy / İstanbul
Tel: 0 (216) 642 74 95 pbx
Fax: 0 (216) 642 74 97
E-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir