İstanbul Yemek Şirketleri Anadolu Yakası

İSTANBUL ANADOLU YAKASI YEMEK ŞİRKETLERİ:

İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan yemek şirketleri, yemek fabrikaları ve yemek ve catering firmalarının listelendiği sayfa. Bir yemek firmasıysanız ve üye olmak istiyorsanız lütfen iletişime geçiniz.

İstanbuldaki yemek firmaları (Anadolu Yakası)- Meal Box - Ataşehir / İstanbul

Meal Box - Ataşehir / İstanbul

İş yerinizin güvenli/paketlenmiş sıcak yemek çözümü. Hijyenik mutfakta pişirilmiş, el değmeden paketlenen ve temassız teslim edilen taze ve sıcak yemek servisi. Meal Box / Tüm İstanbul'a verir.

Gold Üye

 Adres     : Barbaros Mah. Begonya Sokak. Nida Kule Ataşehir Batı No.1/2 Ataşehir/İstanbul
 Telefon  : 0 850 532 60 62
 GSM       : 0 549 806 27 01
 E-posta  : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir
Devamını oku...
 
Afiyet Catering / Dudullu - İstanbul

Afiyet Catering müşteri memnuniyeti temel prensip olarak benimsemiş olup, 1995 senesinde yemek üretimi ve catering alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Kalite ve hijyen şartlarından ödün vermeyen üretimi ve hizmeti sayesinde Afiyet Catering kısa sürede sektörün hızlı büyüyen dinamik ve güçlü şirketleri arasındaki yerini almıştır.

Afiyet Catering >>
 
Akademi Catering / Kartal - İstanbul
10 yılı aşkın süredir iş merkezlerine, fabrikalara, okullara, şantiyelere ve özel günlerinize hizmet veren Akademi Catering, üstün hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerinin güven ve desteğini alarak yemek sektöründe haklı yerini alan önder ve saygın kuruluşlardan biridir.
Akademi Catering >>
 
Arka Cadde Cafe Restaruant / Beşiktaş - İSTANBUL

Arka Cadde Cafe Restaurant ailesi olarak yemek hizmeti vermek üzere çıktığımız yolda İstanbul Beykoz'dabutik olarak hizmet vermekteyiz.

Arka Cadde Cafe >>
 
Asu Börek&Catering / Göztepe - İstanbul
"Toplantı, Özel günler, Piknik Organizasyonu, Davet, Yılbaşı ve Bayram yemeklerinizi ziyafete dönüştürelim..."

İlk olarak Kasım 1990’da Göztepe’de açılan Asu Börek, ilk başlarda müşterilerine ağırlıklı olarak Çorum’a özgü su böreği, hamurişleri ve tatlılar sunmaktaydı. İlerleyen yıllarda müşteri profilini ve hizmet ağını genişleten kuruluşun bugün ürün listesinde zeytinyağlılardan tatlılara, mezelerden sıcak yemeklere kadar pek çok çeşit var.

Asu Börek >>
 
BrunchPlus / Ataşehir - İstanbul

Organizasyon sektöründe, farklı renklerin ve tatların çekiciliğine inanarak yola çıkan BrunchPlus yenilikçi ve dinamik yapısı ile  kurumların veya kişilerin fuar, düğün, şirket aktiviteleri gibi konular başta olmak üzere catering ve organizasyona yönelik ihtiyaçlarının çözümlemek için kurulmuştur.

Brunch Plus >>
 
Davet Catering / Kadıköy - Istanbul
Davet Catering - Organizasyon 1995 yılında İstanbul'da hizmet vermeye başlamıştır, ancak Türkiye'nin her yerinde servis vermektedir.

Asıl faaliyet alanı Kokteyl-Oturmalı Yemek-Kokteyl Prolange hizmetidir.

Davet Catering >>
 
Doğru Çizgi Catering / Ümraniye - İstanbul

Doğru Çizgi yemek organizasyonu ve catering hizmetleri. True Line Yemek Şirketi

Doğru Çizgi Catering >>
 
Dymra Catering / Kadıköy - İstanbul

Dymra 2003 yılında toplu yemek, organizasyon ve tekne turu hizmetlerinde Türkiye'nin en iyi firmaları arasında yer almak amacı ile kuruldu.

dymra adını bugün Demre olarak anılan -St. Nicholas yani bizim bildiğimiz şekliyle Noel Baba'nın da yaşamış olduğu söylenen- Likya kenti Myra'dan almıştır.

Dymra Catering >>
 
Ekol Catering / Tuzla - İstanbul

2004 yılında kurulan firmamızın temeli uzun yıllara dayanan restoran işletmeciliğinden gelmektedir. Verdiğimiz hizmetler; yerinde yemek üretimi projeleri, toplu yemekler, taşımalı yemek servisleridir. Anadolu yakasının her tarafına hizmet veren fabrikamız günlük 14000 tabldot kapasitededir.

Ekol Catering >>
 
Elegance Catering / Çekmeköy - İstanbul

Elegance catering service 2006 yılında yüksek kalite standardı, müşteri memnuniyeti hijyen lezzet ve kusursuz servis ilkeleri ile yemek hizmeti vermeye başlamıştır.
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde ilke edinerek sizlere ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Elegance Catering >>
 


Sayfa 1 > 2