Aş-San Catering / İstinye - İstanbul

1987 yılında servis vermeye başlayan Aş-san Catering Firması, yemek sektöründe yerini almıştır. Aş-san Yemek, toplu yemek ve organizasyon sektöründe kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya gayret etmektedir. Kalite ve hizmet prensiplerindeki vizyonuyla alanında zamanla kendini yenileyip geliştirerek büyümesini sürdürmüştür.

Gebze' deki yemek fabrikasının yanı sıra, Avrupa yakasından gelen talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda 2003 yılında "İstinye Yemek Fabrikası"nı açmıştır. Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını daima önde tutan  şirketimiz, bünyesine 2005 yılında "Aydilimi Pastaneleri"ni de katmıştır. Aş-san Catering, hizmet yapısı, kalitesi ve bünyesindeki yenilik ve gelişmeleriyle sektöründeki diğer firmalara öncü ve örnek olmuş, sektöründe ilk sıralara yükselmiştir.

Aş-San Catering İstanbulda Yemek Fabrikası

TAŞIMA YEMEK HİZMETİ:
Mönüleriniz, tesisimizde pişirilip hazırlanır, yemek servisi ve tüm mutfak hizmetleri uzman Aş-san catering personeli tarafından gerçekleştirilir.

YERİNDE YEMEK ÜRETİMİ:
Mönüleriniz, kuruluşunuzun kendi mutfağında deneyimli Aş-san personeli tarafından HACCP kalite standartlarında hazırlanır. Servis ve sonrası tüm hizmetler, Aş-san personeli tarafından gerçekleştirilir.

AŞ-SAN CATERING (İstinye)
Adres: Poligon Mahallesi Poligon Caddesi Camialtı Sokak No : 5 İstinye / İSTANBUL
Tel: 0(212) 323 63 51 (pbx)
Faks: 0(212) 323 63 50
E-mail: Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

AŞ-SAN GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. (Gebze)
Adres: İstasyon mahallesi 1445 / 10 sokak No : Gebze / KOCAELİ
Tel: 0(262) 655 50 55 (pbx)
Faks: 0(262) 655 58 79