CKH Catering / Bayrampaşa - İstanbul

CKH Catering 16 yıllık yönetim ve işletme tecrübesiyle yıllardır firmaların mutfaklarının her türlü tabldot yemek ve gıda ihtiyaç maddelerini karşılamaktadır. Gıda mühendisi ve hijyen eğitimli idari kadro yönetiminde üretim yapılmakta, yine ayrıca müşavir uzman sağlık kuruluşunca denetlenmektedir.

700 m2 alanda kurulu müstakil tesisimizde hijyenik şartlarda çağdaş dinamik dürüst işletmecilik prensipleri ile sağlık kurallarına tamamen uyularak yemek üretimi yapılmaktadır.

Personel 3 ayda bir portör muayenesinden, yılda bir kez genel sağlık kontrolünden geçirilir. Tesisimiz her gün dezenfekte edilmekte olup ayrıca ayda 2 kez bakteriyel ilaçlama yapılmaktadır. Hazırlama ve imalat 3 aşamalı özel filtre sisteminden geçen su ile yapılmaktadır.

Hijyen ve sağlık koşullarını sağlamaya uygun olarak düzenlenmiş tesisimizde kullanılan bütün teçhizat ile her türlü dağıtım ve taşıma yemek ekipmanları tamamen paslanmaz çelikten mamul olup her gün muntazaman dezenfekte edilmektedir.

Tamamen gıda maddeleri tüzüğüne uygun 1.kalite malzeme ile günlük sebze ve meyve kullanılmaktadır. Etler, veteriner kontrollü, belediye damgalı, ekstra kalite ve yerli taze kesim dana eti kullanılarak kendi tesisimizde hazırlanmaktadır. Dengeli beslenmeyi ön planda tutarak diyetisyen danışmanlığında ortalama 2500-3000 kalori ölçüsünde hesaplanan menüler en sevilen yemeklerden seçilerek aylık olarak özenle hazırlanmakta ve müşteri onayına sunulmaktadır.

CKH CATERING

Adres: Tekstilkent Tic. Merkezi B-5 Blok No:51 Esenler / İstanbul

Tel: 0(212) 438 0 954
GSM: 0 (542) 303 61 00