Kübra Catering / Bağcılar - İstanbul

1977 yılında kurulan ve daima yükselen bir başarı grafiği çize Kübra Catering, sektörün en köklü firmalarındandır.

KÜBRA CATERING PROFESYONEL ANLAYIŞ
KÜBRA CATERING ,TERCİHEN CATERING ALANINDA HİZMET VEREN BİR FİRMADIR.,

TÜM YATIRIMLARIMIZI  CATERING'E YÖNELTTİĞİMİZ İÇİN  KULLANDIĞIMIZ MALZEMELERİN KALİTESİ ,SERVİS ELEMANLARININ SEÇİMİ,TAŞIMACILIKTA SÜRAT VE SAĞLIKLI KOŞULLAR BİZLERİ BUGÜNLERE GETİRMİŞTİR.AYRICA EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİMİZ YEMEK ÜRETİMİMİZİN  BİZİM DENETİMİMİZDE KENDİ MUTFAĞIMIZDA   GERÇEKLEŞMESİDİR.

TÜM BUNLAR SONUCUNDA FARKLI ZAMAN VE FARKLI MEKANLARDA YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİN KALİTESİNDE DÜŞÜŞ ASLA YAŞANMAZ.             

 KÜBRA CATERING 'İN PRENSİBİ 
YAPTIĞIMIZ İŞİN ÖNEMİNİ ALGILAMAMIZ ,MÜŞTERİYE EN İYİYİ VERME AZMİMİZ PRENSİBİMİZDİR. DİSİPLİNLİ,DİNAMİK,GENÇ EKİBİMİZLE OLUŞTURDUĞUMUZ KADROMUZ VERİLEN KUSURSUZ HİZMETİ DAHA NİCE YILLARA TAŞIMAYI HEDEFLEMEKTEDİR

İŞYERİNİZDE
    Kübra Catering, personelinizin şirket bağlılığının arttırmasını, kurum ruhunun gelişmesini sağlayan ve iş veriminizi yükselten yemek ve hizmetleri sunar.

FABRİKANIZDA
   Kübra Catering, işçilerinize ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar, çalışma barışının ve randımanın istediğiniz düzeyde olmasına yardım eder.

OKULUNUZDA
    Kübra Catering, anaokulundan üniversiteye kadar bütün öğretim kurumlarında öğrencilerin yaşlarına göre sağlıklı, lezzetli, eğlenceli yemek ve hizmetleri sunar.

ŞANTİYENİZDE
    Kübra Catering, yönetici ve personelinizin geçici olarak yerleştiği şantiyelerde hayatın güzel ve mutluluk verici olduğunu, sıcak ve lezzetli yemekleri ile anlatır.

HASTANENİZDE
    Kübra Catering, yönetici ve klinik diyetisyenleri ile hastalarınız ve sağlık personeliniz için gerekli bütün şartlara sahip mönüler sunar.

Kübra Catering

KÜBRA CATERİNG
Yüzyıl Mahallesi 42 Evler, Fetih Caddesi 87.Sokak No=29/A
Bağcılar -  İSTANBUL
Telefon: (0212)673 44 78 - 673 44 89
Fax: (0212)673 44 92