Hakaş Catering / Sultangazi - İstanbul
Hakaş Catering Sanayi tesisimizde , üretimde kullandığımız her malzemeyi gıda sektöründe bilinen, kaliteli ve güvenilir firmalardan temin etmekteyiz.

Ürünlerimizin kontrolü, planlamadan malzeme teminine, üretimden servise kadar her noktada dikkat ve özenle yapılmaktadır.

Hakaş Catering Sanayi'nde tabildot yemek üretiminin yanı sıra müşteri talepleri ile yapılan yazılı ve sözlü sözleşmelerin özelliğine bağlı olarak yemeğin porsiyonlama, sunum ve sunum sonrası temizlik hizmetleri gibi yemek servisi öncesi ve sonrası hizmetleri de verilmektedir.

Hakaş Catering yine müşteri talepleri doğrultusunda özel kokteyller , yemekler , kumanya ve kahvaltı malzemeleri hazırlığı ve sunumu , dengeli ve yeterli beslenme eğitimi organizasyonları , fabrika personeli için besin ve çevre hijyeni, kişisel hijyen ve mesleki eğitim toplantıları da düzenlenmektedir.

Emin Adımlarla Zirveye Doğru Kalite Politikamız

Yemek hizmetlerinin yeterli eğitim ve kültür düzeyine sahip olmayan ehliyetsiz insanların ellerine terk edildiği tespiti ile toplu yemek hizmeti alanında 1995 yılında faaliyete başlayan HAKAŞ CATERİNG  faaliyete başladığı günden itibaren yeniliği ilke edinmiş sürekli müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Günlük 5000 kişilik yemek kapasiteli çağdaş yemek üretim tesislerinde, hijyenik ortamda eğitimli personeli ile yemek üretimine devam eden şirketimiz yıllardır hedeflediği kaliteden ödün vermeden sektörün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir. Uzun dönemli hedefimiz ise bu alanda zirveye yerleşmektir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile hareket eden HAKAŞ CATERİNG  olarak amacımız HACCP sistemini uygulayarak %100 gıda güvenliği sağlamak, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip, müşteri istekleri doğrultusunda ve müşteri beklentilerinin de üstünde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Verdiğimiz hizmetlerle ilgili tüm ulusal ve uluslararası standartlar ve yasal mevzuat hükümlerine uyarak, kalitemizi sektörümüze önderlik yapacak düzeye çıkarmak, şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü yükseltmektir.

Bu amaca ulaşmak için, çalışanlarımızın şirketimizin en önemli yapı taşları olduğu bilinci ile her seviyedeki HAKAŞ CATERİNG personelinin iş içerisinde eğitilerek mesleki gelişmelerine katkıda bulunmayı, huzurlu, güvenli bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak amacıyla tüm imkanlarımızı seferber etmeyi ve onların memnuniyetini artırmayı politikamızın bir parçası olarak benimsemekteyiz.

Bizim hünerimiz sizin damak tadınız.

Personel yemeğinizi kendiniz üretiyorsunuz ama personeli memnun edemiyor, üstelik maliyetleri de bir türlü aşağı çekemiyorsanız,

Bir yemek şirketinden yemek alıyorsunuz ama yemeklerinden ve hizmetinden memnun değilseniz,

Yemekler ve hizmet iyi ama fiyat çok pahalı diyorsanız,

Kısaca yemekle ilgili bir probleminiz varsa, lütfen bizi arayın, çözüm ortağınız olalım.

Hem personel yemeğinizi bir problem olmaktan çıkaralım, hem de yemek giderlerinizi azaltalım.

GIDA ÜRETİM İZNİ

Hakaş Catering, gıda sanayi üreten, işleyen, ambalajlayan, depolayan, nakleden, pazarlayan iş yerlerinin çalışma izni, gıda sicili ve üretim izni işlemlerini, bu iş yerlerinin taşıması gereken asgari ve teknik şartları içeren “Gıda Üretim İzni”ne sahip bir firmadır. “Gıda Üretim İzni”nin kapsamını oluşturan bu gereklilikler firmamız tarafından sizler için yerine getirilmektedir. Hizmetlerimizde, besin maddelerimizin üretiminden sizlere ulaştırılana kadar geçen sürede tüm teknik ve hijyenik koşulları yaratarak, “Sağlıklı ve Lezzetli Çözümler ” ilkesini benimsemekteyiz.
 
HİZMETLER

KUTLAMALAR

Özel günleriniz için çok çok özel bir düzenleme mi istiyorsunuz? Yemekten, süslemeye, servisten, karşılamaya kadar bütün ayrıntılarla biz ilgilenelim, siz konuklarınızla özel anların keyfini çıkarın!

PİKNİKLER

Kimi zaman, her şeyi bırakıp, gitmek istediğiniz uzaklarda, aileniz, dostlarınız ve çalışma arkadaşlarınızla, bir orman kuytusunda, bir su kenarında, doğayla baş başa kalmak istediğinizde...Piknikte...

Siz istediğinizi yapın... Servisi biz yapalım..

KIR DÜGÜNLERİ

Mutlu bir beraberliğe evet demek mi üzeresiniz? Benim düğünüm bambaşka bir yerde, herkesinkinden farklı olsun mu diyorsunuz? O zaman, sevdiğinizle hayatlarınızı, hayalleri süsleyecek masal gibi bir kır düğünüyle birleştirebilirsiniz. Anılarda her zaman capcanlı kalacak bu özel ve güzel günü, tertemiz bir havada, mis kokulu çiçeklerin arasında sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Size sunmuş olduğumuz zengin mönü alternatifleriyle, kaliteli servisimiz doğrultusunda rüya gibi bir düğünün keyfini çıkarabilirsiniz.

LEZZET GARANTİSİ

Sizin için hazırladığımız ikramlarımızın lezzet garantisini, ürünlerini her zaman gönül rahatlığıyla kullandığımız saygın firmaların ürünleriyle sofranızı biz hazırlayalım...

HİJYEN GARANTİSİ

Yiyecek ve içecek üretiminde hijyen en az lezzet kadar önemlidir. Size sunmuş olduğumuz hizmetlerimizin tümünde, malzemelerin alındığı andan hazırlanma sürecinin sonuna kadar, tüm işlemler el değmeden, özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kalite politikamız, yiyecek ve içeceklerimizin hijyen garantisi ile lezzetimizi bir araya getirmektir. Öncelikle sizin sağlığınızı düşünerek, bu konuda en iyisini yapmak ise birincil hedefimizdir.
        

Adres:  Malkoçoğlu Mh, Namık Kemal Cad. 312 Sok. No: 3/1 Sultangazi / İSTANBUL

GSM : 0532 368 47 33
Tel : 0212 619 59 35
Fax : 0212 619 59 35