Dudo Catering / Tarabya - İstanbul

Dudo Catering, Cent Koleji Sosyal Tesislerinde ve İstanbulda seçkin mekanlarında, eğitimli kadrosu, geniş menü seçenekleri ve profesyonel bakış açısı ile birkaç kişilik özel davetlerden büyük toplantı ve kongrelere kadar bir çok organizasyonu gerçekleştirmiştir.

 

 

Düğünler, kokteyller, balolar ayrı bir özenle organize edilmektedir. 30 yılı aşkın tecrübesi ile Dudo Catering binden fazla düğün organizasyona imza atmıştır. Dünyanın en büyük sağlık kongrelerinden biri olan Dünya Kemoterapi Kongresi'nin Kokteyl ve Gala Yemek organizasyonu işini ,  Antalya Kültür Parkta ve Dünya Fizik Kongresi'nin Gala Yemek organizasyonunu Dolmabahçe Sarayı Hasbahçe'de gerçekleştirilmiştir.

Dudo Catering Tarabyada İstanbulda

 

Tesisimiz Tarabyada Koru Bölgesinde yer almaktadır. Yeşil doğa manzarası, havuz maviliğinde birleştiğinde sessiz sakin huzurlu bir mekan olup, uzman personeliyle ve sunulan kaliteyle ev ortamının rahatlığını bulacağınız eşsiz bir yerdir. Tesisimizde 2 tane tenis kortu, yarı olimpik yüzme havuzu, sauna, şık bir cafe ve restoran mevcuttur. Çok özel günleriniz için hizmet verilmektedir. Ayrıca tesislerimiz ISO ve HACCAP Belgelidir.

Dudo Catering

Adres: Cent Koleji ve Sosyal tesisleri, Şalcıkır Caddesi, Akıncılar Sokak No: 70, Tarabya - İstanbul
Telefonlar: (212) 223 60 88 - (212) 223 67 92
Faks: (212) 223 57 65