Çağlayan Catering - Denizli

1998 yılında Çağlayan Özel Eğitim Araç. ve Gıda San. Tic. A.Ş. Catering sektöründe Toplu Yemek üretimi hizmetinde yerini almıştır. Bu kapsam dahilinde Yerinde Üretim, Taşıma Yemek Üretimi ve Catering, düğün organizasyonları, özel yemekler v.b. çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin, insan yaşamındaki önemini dikkate alarak , doğruyu bulmak için devamlı öğrenme ve gelişme içinde olmak ana hedefi ile yıllardır sizlerin memnuniyet ve beklentilerinize en üst düzeyde hizmet vermek, kaliteli ve güvenilir ürünler ile hazırlanan yemeklerinizi damak tadınıza yeni menüler sunarak geliştirip bunları kaliteden ödün vermeden hazırlayıp kusursuz bir hizmet ile yerine getirmek genel ilkemizdir.                                                                      

Şirketimizin hedefi; kalite ilkelerimiz doğrultusunda müşteri beklentilerini en üst düzeyde tutmaktır. Ayrıca sunulan hizmetler kapsamında doğal ürünler kullanılarak hazırlanan menülerimizde müşteri sağlığı faktörünü ön planda tutmayı bir ilke olarak görmekteyiz.

Teknolojiyi işimize yansıtarak hem şirketimiz hem de müşterilerimize kolaylıklar sağlayan uygulamalarla ve genç kadrolarımızla hizmet vermekteyiz.

Mevcut koşulları daima geliştirme arzusu ile sadece Yemek Hizmeti vermek değil aynı zaman da müşterilerimize uzun vadeli bir tedarikçi olmayi hedeflemekteyiz.

Çağlayan Yemek Denizlide yemek hizmeti vermektedir.

Hizmetlerimiz
Çağlayan Yemek, iş merkezleri,  sanayi kuruluşları, okullar, yurtlar vb. kurumların toplu yemek hizmetlerini ve özel yemek ve catering hizmetlerini karşılamak amacı ile çalışmaktadır.

Çağlayan Catering, potansiyel müşterilerine toplu yemek hizmetini iki yolla ulaştırmaktadır:
Kuruluşun kendi mutfağında, aşçılarımız, servis elemanlarımız ve yöneticilerden oluşan ekibimizle mutfağı devralıp işletiyoruz.

Merkezi mutfağımızda ürettiğimiz yemeği hijyenik şartlarda kuruluşların restoranlarına ulaştırıp kendi elemanlarımızla servisini yapıyoruz.

Çağlayan Catering'in hizmet verdiği alanlar içinde iş yerleri, fabrikalar, okullar, yurtlar yer almaktadır.
İşyerlerinde;  Çağlayan Catering, personelin şirket bağlılığının arttırmasını, kurum ruhunun gelişmesini sağlayan ve iş verimini yükselten yemek ve hizmetler sunar.

Fabrikalarda;  firmamız, işçilerin ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar.

Okullarda;  Çağlayan Yemek, ana okulundan üniversiteye kadar bütün öğretim kurumlarında öğrencilerin yaşlarına göre sağlıklı, lezzetli, eğlenceli yemek ve hizmetler sunar.

Düğünlerde ;  fabrikamız, bu özel ve anlamlı günlerinizde, isteğe bağlı ikramlarıyla mutluluğunuza lezzet katar.


Çağlayan Özel Eğitim Araç. ve Gıda San. Tic. A.Ş.

Hürriyet Mahallesi Hacı Kundak Caddesi 1035 Sokak No:9 Kayhan DENİZLİ

Tel1: 0(258) 211 69 96
Tel2: 0(258) 211 25 52
Tel3: 0(258) 211 45 54
Fax: 0(258) 211 88 19

Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir