- Meal Box - Ataşehir / İstanbul

Meal Box - Ataşehir / İstanbul

İş yerinizin güvenli/paketlenmiş sıcak yemek çözümü. Hijyenik mutfakta pişirilmiş, el değmeden paketlenen ve temassız teslim edilen taze ve sıcak yemek servisi. Meal Box / Tüm İstanbul'a verir.

Gold Üye

Adres     : Barbaros Mah. Begonya Sokak. Nida Kule Ataşehir Batı No.1/2 Ataşehir/İstanbul
Telefon   : 0 850 532 60 62
GSM       : 0 549 806 27 01
E-posta  : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

meal box catering

Hakkımızda

2014’ten beri 250.000 kişinin tercih ettiği Meal Box, Türkiye’nin lider kapıya yemek servisidir.

Düzenli yemek ihtiyacı olan iş yerlerine paketli yemek servisi, porselen tabakta sunulan yemek hizmeti, bireylere diyet (fit) ve protein ağırlıklı beslenme programları, ayrıca özel etkinlik çözümleri ile tüm İstanbul’a hizmet verir.

- E-Mail:  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

- Web: www.mealbox.com.tr

Hizmetler

Kurumsal Sıcak Öğle Yemeği Aboneliği

İş yerinizin güvenli/paketlenmiş sıcak yemek çözümü. Hijyenik mutfakta pişirilmiş, el değmeden paketlenen ve temassız teslim edilen taze ve sıcak yemek servisinde lider şirket Meal Box Temmuz 2021 itibariyle porselen tabakta sunulan yemek hizmetine de başlıyor.

Diyet (Fit) Yemek Paketleri

İhtiyacınıza göre tam gün (günlük 5 öğün), kahvaltısız ya da öğle yemeksiz paketlerimizi (günlük 4 öğün) 10-20-30-45-60 günlük paketler şeklinde, kalori ihtiyacınıza uygun olarak seçebilirsiniz.

Ketojenik Yemek Paketleri

Düşük karbonhidrat, yüksek yağ almaya yönelik geliştirilmiş bir beslenme programıdır.

Yüksek Proteinli Yemek Paketleri

Düzenli spor yapan kişilerin günlük ihtiyaç duyduğu yüksek protein içeren, günde 5 öğünden oluşan aboneliğimiz ile dengeli beslenme sağlıyoruz.

Evde Yemek Paketi

Evden çalışanlar ve evde her zaman lezzetli yemeğim olsun diyenler için
2 kişilik gurme öğle ve akşam yemeği menüsü 6 çeşit, 12 tabak yemek içerir.

Askıda Yemek Sosyal Sorumluluk Projemiz: İstanbul’da yaşayan evsiz dostlarımız için “Askıda Yemek Var” projesiyle askıya ‘4 çeşit yemek’ bırakabilirsiniz.

meal box

meal box

meal box catering 
 
meal box istanbul 
 
meal box 
 
meal box